Ход королевы
Ход королевы

Серед цьогорічних номінантів на премію «Золотий глобус» опинилися найкращі й наймасштабніші серіали року. Ми відібрали з них десятку кращих.

Відіграти назад

Драматичний серіал із Ніколь Кідман у головній ролі. Вона грає успішного терапевта, у якої ідеальне благополучне життя. Жінка готується до виходу своєї книги, яка має стати справжньою подією. Та напередодні цього свята несподівано зникає її чоловік. Це перетворює її життя на пекло.

Емілі в Парижі

Молода американка несподівано отримує посаду у французькій столиці. Опинившись у найромантичнішому місті світу, її життя наповнюється новими барвами, цікавими знайомствами, харизматичними колегами та феєричними подіями. Не серіал, а свято, через яке проходять десятки атмосферних локацій і ліричних сюжетів, а також сотні жартів і красивих вбрань.

Мандалорець

Серіал із всесвіту культових «Зоряних воєн». У ньому розкривається передісторія подій, що показувалися у повнометражних фільмах франшизи. В центрі сюжету — пригоди Малюка і самотнього стрілка-мандалорця, що вимушений животіти на дальніх межах Галактики. Одного дня він починає найважливіше у своєму житті детективне розслідування.

Корона

Один із найдорожчих серіалів в історії, що розповідає про королівську сім’ю Великобританії. З кожним новим сезоном він стає ще більш епічним та інтригуючим. Його четвертий сезон охоплює 1970-80-ті роки, коли весь світ заговорив про принцесу Діану й залізну леді Маргарет Тетчер.

Тед Лассо

Один із найдобріших і людяніших фільмів року. Його комедійний сюжет обертається навколо тренера американського футболу, якому випадає керувати командою європейського футболу. Головний герой геть нічого не тямить у найпопулярнішій грі Старого світу. Однак за рахунок своїх комунікаційних навичок йому вдається налагодити контакт із гравцями та досягти непоганих результатів.

Хід королеви

Серіал, що став справжньою подією, та в десятки разів підняв продажі шахів по всьому світі. В центрі сюжету — дівчина, яка з дитинства мала неабиякий талант до шахів. Та чим більшого успіху вона досягала на дошці з чорно-білими клітинками, тим глибше її життя тонуло в наркотичній залежності. Що вона в результаті обере: звання чемпіонки світу чи звичайне повноцінне життя?

Велика

Комедія про життя молодої російської імператриці Катерини, що стала однією з найпотужніших монархів в історії країни. Фільм смішно показує парадокси стародавнього побуту, курйозні правила придворного життя та анекдотичні принципи керування країною.

Перрі Мейсон

Детективний серіал переносить глядача в Лос-Анджелес 1930-х, коли в США лютувала Велика депресія. Головний герой фільму — відомий адвокат, який береться за найскладніші та найзаплутаніші злочини.

Шиттс-Крік

Строката комедія про мільярдера, який враз втрачає весь свій капітал. Після цього всій його розбещеній родині, що звикла до розкоші, доводиться перебратися в невеличке село Шиттс-Крік. Там немає і натяку на гламур, який був невід’ємною частиною їх існування, а правила життя встановлюють суворі місцеві фермери.

https://youtu.be/YoB04hDcGs4

Місіс Америка

США. 1970-ті. У суспільстві розквітає фемінизм, активістки якого борються за рівні права чоловіків та жінок. Проти цього виступає консервативна Філліс Шлефлі у виконанні Кейт Бланшет. Саме навколо цієї прибічниці патріархального устрою і обертається драматичний сюжет стрічки.