У Києві відбудеться прем’єра фільму “Жінка” за участі режисерки

Режисерка Анастасія Мікова 27 липня 0 18.30 в Будинку Кіно представить українську прем’єру власної кінострічки “Жінка”.

Фільм “Жінка – міжнародний проєкт, що зібрав історії 2 000 жінок з 50 країн світу. Незважаючи на свою масштабність, фільм змальовує дуже особистий портрет тих, хто складає майже  половину людства. 

Це можливість пролити світло на несправедливість, якої зазнають жінки в усьому світі, та ще більша мета фільму – висвітлити внутрішню силу жінок та їхню здатність змінити світ попри всі труднощі на цьому шляху. У нову епоху, коли все більше чути голоси жінок, фільм намагається не тільки закликати до дотримання прав та привернути увагу до існуючих проблем, а ще й знайти шлях їх вирішення, спробувати примирити представників обох статей.

  • Режисер: Янн Артус-Бертран, Анастасія Мікова
  • Сценарист: Янн Артус-Бертран, Анастасія Мікова
  • Продюсер: Янн Артус-Бертран, Каміла Грох, Жан-Ів Робін

Після прем’єрного показу відбудеться творча зустріч з режисером стрічки. Анастасія  розповість про те, як знайти власний творчий метод у Франції, авторське сприйняття стрічки, про героїнь та  фестивальний досвід стрічки.

Фільм “Жінка”  номінований на кращий міжнародний документальний фільм на Міжнародному кінофестивалі в Бергені в 2019 році. Відзначений премією Sfera 1932 на 76-му Венеціанському міжнародному кінофестивалі. 

Про авторів фільму:

Янн Артюс-Бертран (фр. Yann Arthus-Bertrand, народився 13 березня 1946 року в Парижі) – французький фотограф, фотожурналіст, кавалер ордена Почесного легіону і володар безлічі інших нагород. Режисер екологічного фільму “Будинок”, спільна робота з Люком Бессоном. Отримав світову популярність завдяки серії фотографій різних куточків Землі, знятих з повітря: проєкт «Земля, побачена з неба» (англ. Earth from the Air; 1995). Однойменна книга вийшла в 2002 році. 

Анастасія Мікова народилася в 1982 році в Києві, українська режисерка, сценаристка та журналістка,  яка працює у Франції.  В 2008 році познайомилася з режисером Янном Артюс-Бертраном та почала співпрацювати в різних проектах. Зокрема, стала головним редактором Vu du ciel, програми, спрямованої на захист екології. У 2015 році на запрошення Янна  зняла фільмі «Людина» (HUMAN), в якому була організатором і постановником понад 600 інтерв’ю. «Жінка», – говорить Янн Бертран, – фільм про освіту, нужденність, справедливість і хоробрість. У завтрашньому світі нам знадобиться більше доброти, менше скептицизму, менше цинізму.  Гадаю, що саме любов змінить світ». 

Для Янна зміни – це не тільки вплив на політику, а й зміна того, як люди бачать один одного. «З тих пір, як  зняв цей фільм про жінок,  змінив власну думку про мою матір, моїх сестер,  дружину,  і сподіваюся, що це вплине на глядачів. Ми обговорюємо проблеми і дискримінацію, але також говоримо про любов, щастя і нові можливості. Чесно кажучи, в більшості випадків нам доводиться працювати з дуже складними історіями. Найчастіше життя жінки – це справжня битва » – говорить Анастасія Мікова –  «Ми намагалися продемонструвати внутрішню силу, якою володіють жінки, і показати всім, на що вони здатні». 

Запрошуємо долучитись до кіноісторії неймовірної краси, що створена українським режисером. 

Початок 27 липня, 18.30. Будинок Кіно, червоний зал.

Вхід вільний.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....