Найсексуальніші фільми 2020 року

2020 рік стане найневрожайнішим у багатьох сферах. І кіно – не виняток. Багато прем’єр – відкладаються. Довга низка фільмів, які ще знімаються, – завмерли у стані заморозки. Лише мала частина стрічок встигла вийти на екрани цього року. І серед них знайшлося місце для картин, які показали найінтимніші сторони життя. Що ж, влаштовуйтесь зручніше та дивіться найсексуальніші фільми 2020 року.

Гарячі матусі

Три сорокарічні подруги поводяться настільки розкуто, сексуально і зухвало, що чоловікам важко перед ними встояти. Отже, Сесіль, Соня та Еліз – вільні та яскраві блондинки – вирушають на шикарну віллу на узбережжі, щоб відпочити та розважитись кілька днів. Тут вони веселяться на повну котушку. Незабаром на них клюнули сексуальні молодики, яким досвідчені дамочки годяться в матері. Але це не зупиняє ані сміливих хлопців, ані зрілих жінок. Безбаштові коханці готові до запаморочливих пригод, які шокують презентабельну публіку на Лазурному березі.

Переспати з учнем

Молода жінка, яка сама виховує дочку, отримує посаду директора школи. Вона дуже багато працювала задля підвищення, яке дозволить їй вирішити фінансові труднощі. Вирушивши з подругами до бару, щоб відзначити вступ на посаду, героїня неабияк заправляється алкогольними напоями. Незабаром вона знайомиться із молодим симпатичним хлопцем, з яким у підсумку проводить ніч. Наступного дня вона дізнається, що він є старшокласником, який навчається у її школі. Жінка розуміє, що зробила дуже велику помилку, але вже не в змозі щось виправити. У результаті вона опиняється під владою підлітка, який, як з’ясовується, звинувачує її у смерті батька.

365 днів

Фільм заснований на бестселері Бланки Липінськи. У центрі його сюжету знаходиться молодий, красивий бос сицилійської мафіозної родини Массімо Торічеллі. Після вбивства батька він змушений взяти на себе його обов’язки. Лаура Бель – директор з продажу у розкішному готелі. Вона успішна у професії, але в особистому житті їй не вистачає пристрасті. Лаура робить останню спробу зберегти стосунки. Разом із партнером та друзями вона летить на Сицилію. Вона не очікує, що в неї на шляху стане Массімо – найнебезпечніший чоловік на острові, який викраде її і дасть їй 365 днів, щоб вона полюбила його і зайнялася з ним сексом. Безумовно, одна з найколоритніших стрічок у добірці «Найсексуальніші фільми 2020 року».

Світлина

Мей організовує виставку робіт своєї матері Христини, яка була фотографом. На експозиції Мей знайомиться із Майком. Він хоче підготувати великий матеріал про виставку, але, можливо, він має й інші мотиви бути присутніми тут.

Бічі в Майамі

Легка літня комедія розповідає про двох молодих хлопців Іону та Іллю. Вони живуть у похмурому румунському місті. Одного разу посеред зими хлопці вирушають до Майамі, щоб жити Американською мрією та швидко розбагатіти. У їхніх пригодах не обійшлося і без спекотного сексу.

Дивіться також: Психолог назвав 12 найкращих фільмів про секс

+