Найсексуальніші фільми 2018

Період, коли ночі стають довшими, а дні коротшими – прекрасний час, щоб побалувати себе переглядом пікантного фільму. Тому ми зібрали для вас найсексуальніші фільми 2018 року.

«Екстаз»

За сюжетом, 20 молодих танцюристів збираються на репетицію в приміщенні колишньої школи, де вони живуть і танцюють кілька днів. На вечірці хтось потайки додає в чан з сангрією ЛСД, після чого в будинку починає відбуватися справжній хаос. Це – безперечно, фільм “номер один” у списку “Найсексуальніші фільми 2018″.

«Насолоджуватися, кохати та швидко бігати»

Артуру – двадцять. Він живе і вчиться в Бретані, любить читати, мріяти і вірить, що немає нічого неможливого. Жаку – скоро сорок. Він пише книги, виховує сина і вже не сподівається на щасливе майбутнє. Зустрівшись, на них чекає неймовірний і сумний роман.

«Не торкайся»

Фільм розповідає історію трьох людей, які однаково не здатні доторкнутися один до одного і через спрагу інтимності працюють над тим, щоб подолати старі стереотипи, механізми захисту і табу, «перерізати пуповину» і, нарешті, стати вільними. Стрічка отримала “Золотого ведмедя” Берлінського кінофестивалю.

«Непокора»

Раніть повертається в рідне місто після того, як отримала звістку про смерть батька. Він був рабином, і це містечко завжди виділялось серед інших своїми суворими звичаями. Але після зустрічі з подругою дитинства, Раніть розуміє, що відчуває до неї певні почуття.

Зараз Есті заміжня, але вона усвідомлює, що не буде щасливою поряд із чоловіком. Хоч дівчина і виросла в цьому суспільстві, вона ніколи не вважала себе здатною підкорятися досить суворим порядкам. Вона хоче свободи і можливості самостійно вибирати свій шлях у житті.

«Червоний горобець»

Після професійної травми перспективна балерина Великого театру Домініка Єгорова змушена розпрощатися зі сценою. А разом із нею, і зі звичним способом життя.

Перспективи для дівчини і її хворої матері відкриваються біль ш ніж безрадісні. Це змушує головну героїню погодиться на запропоновану співпрацю з російськими спецслужбами. Вона проходить складне навчання і стає Горобцем, спецагентом, що перетворив своє тіло і розум на смертельну зброю.

«П’ятдесят відтінків свободи»

Фінальна частина трилогії розповідає про події в житті пари Крістіана й Анастейші після того, як вони вирішили одружитись. Молодята відправляються в медовий місяць в райське місце. І здавалося б, ніщо не може зіпсувати їм відпочинок.

Проте на молоде подружжя очікує небезпека. Людина з минулого Крістіана загрожує їхньому сімейному щастю та навіть життю. Він прагне помсти та для реалізації своїх планів використовує багату фантазію.

«Як розмовляти з дівчатами на вечірках»

Події фільму розгортаються в передмісті Лондона в кінці 1970-х. Під впливом групи Sex Pistols кожен підліток у країні хоче бути панком. І хлопець на ім’я Енн не є винятком. Разом зі своїми друзями Віком і Джоном він одного разу потрапляє на вечірку. Там проводять час студентки, які приїхали до їхнього міста за програмою обміну.

Однак друзі і не здогадувалися, що ці дівчата приїхали з місць, розташованих куди далі, ніж Америка. І що насправді вони – прибульці з іншої галактики, послані на Землю для підготовки до таємничого ритуалу.

«Duck Butter»

Наїма – самотня молода жінка, яка зайнята кар’єрою і намагається влаштувати особисте життя. Після роботи вона відвідує заклад, в якому збираються тільки жінки. Вони не соромляться висловлювати свої емоції і почуття, не бажаючи мати відносини з чоловіками.

Але Наїма приходить сюди не потанцювати і розважатися, а вести серйозні розмови в пошуках однодумців. Однак іноді і вона не відмовляє симпатичним дівчатам, які запрошують її на танець.

«Відпустка»

Відпочити на турецькому узбережжі приїжджає група кримінального вигляду датчан під проводом Майка. Його супроводжує білявка Саша. Вона майстерно зображає захоплення від його грошей.

Натомість вона йому цілком належить – як дорогі і важкі години, які він дбайливо знімає в належних ситуаціях, і як прихвосні, яких він за будь-які косяки спускає ногами зі сходів. Уміло вписали в цю патріахально-кримінально-фінансову ієрархію їй все ж чогось не вистачає. Через це вона з радістю закручує пляжний роман з голландцем Томасом.

«Секс-контроль»

Три шкільні подружки, Джулі, Кайла і Сем, вирішують оригінально попрощатися з веселим шкільним життям. Вони планують позбутися незайманості на майбутньому випускному балу. Кожен з них бачить інтимний момент по-своєму. Проте всі вони твердо вирішили, що це має статися в одну ніч. Адже саме так, на їхню думку, повинні чинити найкращі подруги.

От тільки дівчата навіть уявити собі не могли, що про їхні наміри дізнаються турботливі батьки, які вирішать будь-що-будь перешкодити своїм дітям здійснити такий легковажний вчинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 НАЙСЕКСУАЛЬНІШИХ ФІЛЬМІВ

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...