Найочікуваніші фільми 2023 року: ТОП-10 кінострічок

У 2023 році очікується вихід на великі екрани кілька довгоочікуваних фільмів, починаючи від блокбастерів і закінчуючи комедіями. Не обійдеться і без сиквелів, психологічних драм, що дозволяють глядачам відволіктися від реальності.

«Вбивці квіткового місяця»

На території індійського племені у 1920 році виявили нафту. Через таку знахідку місцеві жителі швидко стали багатими. Не встигнувши насолодитися несподіваним щастям, індіанці починають гинути за дивних обставин. Коли померлих стало більше 10 осіб, за справу береться ФБР. Чи зможуть представники служби зупинити загибель осейджів?

«Віллі Вонка»

Хлопчик із бідної родини купує шоколадку із квитком-запрошенням на шоу великого Вонки. На виставі дитина потрапляє на екскурсію на закриту шоколадну фабрику. Разом із ним вирушають ще кілька дітей. На фабриці працюють люди племені Умпа Лумпа. Сам Вонка давно перестав спілкуватися з іншими людьми, оскільки перестав довіряти іншим. Діти починають пропадати.

 

 

 

«Опенгеймер»

Біографічний фільм з елементами трилера про життя Роберта Оппенгеймера. Він стоїть на чолі перших розробок ядерної зброї. Керував він лабораторією в Лос-Аламосі, яка була частиною «Манхеттенського проекту». Він активно діяв у 1942-1946 роках, а запущений у 1939. Алберт Ейнштейн та інші вчені були стурбовані розробками, які вела Німеччина. Вони попросили президента США приділити більше уваги ядерній фізиці.

Індіана Джонс і Годинник долі

Індіана Джонс знову змушений зіткнутися з непростим завданням, яке не кожен вдасться вирішити. Археолог-дослідник стурбований тим, що уряд США вербує колишніх нацистів, щоб здобути перемогу над Радянським Союзом. Його хрещена донька вирішує скласти компанію у розслідуванні. Юрген Воллер, член НАСА, який взяв участь висадки на Місяць, має намір змінити світ.

 

«Голодні ігри: Балада про зміїв і співчих птахів»

Історія Коріолана Сноу, президента та тирана Панема. Він проходить навчання в Академії через десять років після придушення повстання дистриктів. Його та ще кількох студентів відбирають для участі в 10-х голодних іграх як Ментори. Головному герою дістається дівчина з 12 дистрикту, який завжди вважався одним із найслабших. Ускладнюється тим, що Коріолана не люблять директор Академії і розпорядник ігор.

«Барбі»

Барбі виганяють із Барбіленду, оскільки вона перестає відповідати новим нормам краси. Вона змушена намагатися вижити у новому реальному світі. З подивом вона виявляє, що досконалості можна досягти, але для цього доведеться попрацювати над собою, знайти внутрішню гармонію. Перегони за ідеалами припиняються.

«Вінні-Пух: Кров і мед»

Компанія дівчат приїжджає на вихідні до лісового будиночка для відпочинку. Замість приємного проведення часу, їм доведеться протистояти озлобленим казковим персонажам. Вінні Пух і Паць не змогли пережити зраду Крістофера Робіна. Хлопець вирушає на навчання до коледжу, часу на старих друзів не залишається. Тому ведмежа і порося стають справжніми маніяками.

«Мзган»

Мзган – реалістична лялька, створена для того, щоб у будь-якої дитини була компанія та надійний захист. Робототехнік дарує племінниці експериментальну ляльку. Штучний інтелект вирішує, що роль звичайної дитячої іграшки не підходить. Мзган починає будувати власне життя

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...