11.22.63

OLL.TV продовжує щедро ділитися кращими серіалами. У жовтні сервіс по онлайн перегляду кіно випускає чотири яскраві серіальні прем’єри на будь-який смак. Для тих, хто віддає перевагу гострим відчуттям – адреналіновий “Декстер”, шанувальникам мелодрам – “Таємна любов 2”, вдумливим глядачам, які цінують шекспірівський розмах, – сподобається продовження “Спадкоємців”, а шанувальникам Стівена Кінга – 11.22.63.

“Декстер” – маніяк, якого ми полюбили

Серіал “Декстер” розповідає історію незвичайного маніяка, який вибирає в якості своїх жертв виключно “поганих хлопців”. Цьому Декстера навчив прийомний батько, Гаррі Морган, який усиновив хлопчика після однієї жахливої справи і помітив його схильність до насильства. “Кодексу Гаррі” він продовжує слідувати і після смерті батька.

Цей драматичний телесеріал не залишився непоміченим критиками, виконавець головної ролі Майкл Холл отримав “Сатурн”, “Золотий глобус” і премію “Гільдії кіноакторів”, а сам продукт – номінацію на “Еммі”.

“Спадкоємці” – жорстока і розумна війна в середині родини

Чи справді багаті плачуть? Серіал “Спадкоємці” показує, що наявність грошей далеко не завжди означає наявність щастя. Принаймні в родині медіамагната Логана Роя його дійсно зроду не водилося. Старіючий глава сім’ї вже не так міцно тримає кермо влади своєю імперією, а старший син чекає, поки, нарешті, зможе отримати доступ до сімейного впливу і багатств. Але до цього ще далеко, а поки нащадки медіамагната плетуть інтриги і будують змови. Ось уже третій сезон поспіль.

Серіал отримав масу престижних премій як кращий драматичний телесеріал. У його скарбничці числяться “Золотий глобус”, “Бафта”, “Еммі”. І ще безліч премій у виконавців головних ролей.

11.22.63 – Стівен Кінг, як він є

Серіал розповідає про простого вчителя англійської мови Джеймса Еппінга, якому надається абсолютно дивовижна можливість зробити тимчасової стрибок і запобігти одній з найтрагічніших подій у світовій історії – вбивству Джона Кеннеді. Все це стає можливим завдяки порталу, який знаходиться в підсобці закусочної кращого друга Джеймса – Ела Темплтона. Сам Ел вже спробував все змінити, але не зміг. От тільки і у Джеймса мало що виходить – по-перше, зі змінами противиться саме час, по-друге, він все більше переймається життям у шістдесяті.

Серіал продовжили на другий сезон завдяки тому, що його тепло прийняли шанувальники Стівена Кінга. Цей фантастичний продукт вважається дуже багатообіцяючим, незважаючи на те, що він не висувався на якісь значущі нагороди: поки в його скарбничці тільки номінація на “Еммі” за візуальні ефекти.

“Таємна любов 2” – любові багато не буває

Продовження телехіта 2019 го року, в якому розповідається, як Люба, нарешті, знаходить щастя і виходить заміж за Кирила. Він обіцяє їй, що їхнє життя буде таким же прекрасним, як це весілля. Але торжество завершується повідомленням про замінування, і союз Люби і Кирила піддається серйозним випробуванням. З-за грат виходить Юрій, а в будинку Люби з’являється Ірина, як дві краплі води схожа на загиблу жінку, яку колись любив Кирило. Кожен з героїв веде свою приховану гру. Життя Люби знову і знову наражається на смертельну небезпеку, але ворог, який стоїть за цими подіями, підступний.

Ключові ролі в серіалі виконали Дана Абизова, Аліна Гросу, Антон Денисенко, Микола Боклан та Еммануїл Віторган.

Тайная любовь 2