Не час перемагати

Не час помирати (No Time to Die) і в домашньому прокаті (США і Канада) близько не підійшов до того, щоб побити рекорд часів пандемії, встановлений хоррором Веном 2 (Venom: Let There Be Carnage), який дебютував в минулі вихідні з сумою 90,03 мільйона доларів.

No Time to Die сильно почав, дебютувавши з 56 мільйонів доларів з 4 407 екранів (36% валового збору фільму за вихідні було отримано зі збільшених екранів IMAX і PLF)… Хоча аудиторія хоррор сиквела Sony була значно старшою, ніж аудиторія першого Venom (71 % аудиторії, що вибрала оригінал, ще не досягли 25 років у порівнянні з 55% для Let There Be Carnage), факт залишається фактом: з франшизою Бонда перекоси у віці значно старше.

Показовий приклад: 57% аудиторії першого уїк-енду No Time to Die були старше 35 років, а 36% – старше 45 років. Як показала пандемія, кіноглядачі старше 35 років – особливо жінки – зазвичай більш обережні, ніж молоді люди, коли справа стосується повернення в театри. Крім того, 2 годині 43 хвилини екранного часу фільму Чи не час помирати майже на годину довше, ніж Веном 2 що дозволяє проводити менше сеансів – і, отже, отримувати менший прибуток – кожен день.

Студія наводить «попередні дані внутрішнього опитування», які показують, що 25% кіноглядачів, які прийшли в кінотеатри Північної Америки в ці вихідні, повернулися в кінотеатри вперше з початку пандемії, пропонуючи обнадійливий поворот. Хороша усна чутка може допомогти фільму утриматися на плаву в майбутніх змаганнях, включаючи новінікі Halloween Kills і The Last Duel на наступних вихідних, а також довгоочікувану науково-фантастичну епопею Dune.

Друге місце в рейтингу другокурсників зайняв Веном 2 Venom: Let There Be Carnage, який впав доходами на 64% до 32 мільйонів доларів. Це більш різке падіння в другі вихідні, ніж ми бачили в першому Веном, який впав на 56%, хоча тоді за ним не гнався такий гігант, як Бонд. Проте, Let There Be Carnage на сьогоднішній день зібрав 141,67 мільйона доларів – менш ніж на 1% від першого Venom на тому ж етапі його запуску.

The Addams Family 2 добре себе зарекомендувала в другий вік-енд, впавши всього на 42% до 10,02 мільйона доларів і на даний момент в цілому 31,14 мільйона доларів. Це насправді краще, ніж у першій сім’ї Аддамс, яка впала на 46% в другій вікенд.

Незважаючи на більш скромний, ніж очікувалося, дебют в Північній Америці, No Time to Die продовжив очищати каси за кордоном, де зібрав приголомшливі 89,54 мільйона доларів в 66 країнах. Картина, яка була випущена в основному компанією Universal на міжнародному рівні (з деякими територіями за MGM), принесла 257,27 млн ​​доларів за кордоном і 313,28 млн доларів у всьому світі.

Фільм дебютував на першому місці у Франції з оцінкою 10,1 мільйона доларів, що стало найвищим показником часів пандемії в країні на сьогоднішній день. У Великобританії та Ірландії він отримав близько 20,5 млн доларів, що на 28% менше, ніж в перші вихідні на цій території. Його загальна сума тут зараз становить 70,9 мільйона доларів, що робить його четвертим за величиною касових титулом Universal за весь час на ринку. No Time to Die відкривається в Китаї 29 жовтня і в Австралії 11 листопада.

ЧИТАТИ ЩЕ

9 грудня: Cвята, іменинники, прикмети та знаки Зодіаку за новим календарем

З переходом України на Новоюліанський календар постало питання про те, які релігійні події сьогодні відзначаються за новим церковним календарем. Оскільки багато дат свят змістилися, цікаво...

8 грудня: яке свято за новим календарем, іменинники, прикмети

Після того, як Україна перейшла на Новоюліанський календар, багатьох українців хвилює питання, яке сьогодні свято за новим церковним календарем? Адже багато релігійних свят змістилися і...

7 грудня: яке свято за новим церковним календарем, іменинники

7 грудня – день, наповнений духовною енергією та традиціями, який запрошує до набуття нових знань та надихає на добрі вчинки. Яке свято за новим церковним...

Соледар: Історія Л.

Зазвичай росіяни штурмують нас просто пішки, та одного разу вони висунулися на трьох БМП. Дві з них удалося підірвати, а одна прорвалася на наші позиції....