10 новогодних мультфильмов

Стрічки для дітей і дорослих, які допоможуть ще глибше пірнути в казкову атмосферу Нового року.

Про вічні цінності кумедною мовою розповідає анімація «Різдвяна історія Міккі» (1983). Улюблені Міккі Маус, Гуффі і Мак Дак відтворюють на екрані веселий ремейк безсмертної класики Дікенса «Різдвяна пісня в прозі».

Фільм «Шрек: Різдво» (2007) розказує, що добродушний зелений велетень не знає, що таке новорічні свята і з чим їх їсти. І щоб через це друзі не кепкували над ним, Шрек відправляється в місто, де купує книгу «Правила Різдва для сільських дурбеликів». Це допоможе йому відсвяткувати Новий рік за всіма правилами.

Красу сімейних цінностей підкреслює динамічна короткометражка «Кунг-фу Панда: Святковий випуск» (2010). В ній улюбленець мільйонів панда на ім’я По готуватиме святкову локшину.

Повнометражна стрічка «Секретна служба Санта-Клауса» (2011) показує, що відбувається за лаштунками красивого міфу про всюдисущого Санту. З щедрою долею гумору та екшену картина повідає, яким чином йому вдається за одну ніч облетіти всіх дітей на планеті.

В епічній стрічці «Вартові легенд» (2012) Санта-Клаус, Великодній кролик, Зубна фея і Піщана виступають не просто героями дитячих міфів, а справжніми супергероями. Вони об’єднуються, накшталт Месників, аби протистояти злому чародійнику, що замахнувся на святе – на дитячі мрії.

Анімація «Олаф і холодна пригода» (2017) розповідає про нашого улюбленого курдуплика сніговичка і його друга – штурпака оленя на ім’я Свен. Разом вони готуються до Різдва, та все йде шкереберть.

Мульт «Грінч» (2018) розповідає про зелену волохату злюку, яка всім створює проблеми. Її головна ціль – вкрасти Санту і зруйнувати найсвітліші різдвяні традиції. Та чи зможе головний герой протистояти новорічному диву?

Фільм «Льодовиковий період. Гігантське Різдво» (2011) з гумором показує, як урятувати новорічне свято, якщо здається, що всі плани безнадійно зруйновані.

Добра стрічка «Врятувати Санту» (2013) вчить дітей, що взаємодопомога – велика сила, яка може врятувати світ.

Мультфільм «Дракони: Подарунок нічної фурії» (2011) оживляє середньовічні легенди і ефектно міксує їх із новорічними казками про навіжені подорожі за край світу. Не тільки люди, але й літаючі рептилії розуміють, що жити без Різдва неможливо.