Опубліковані найкрасивіші автографи зірок

Нам здається, що знамениті люди, ба навіть – легенди, все роблять по-особливому. У деяких випадках це дійсно так. Але підпис – така звичайна річ для обивателя. Навряд чи вам могло б прийти в голову, що знаменитості якось по-особливому розписуються.

У кожної людини – свій особистий підпис: індивідуальний спосіб ідентифікації, який здійснюється за допомогою сукупності символів, написаних від руки. І знаменитості не є винятком.

Одним з найвідоміших є підпис Джона Генкока, колишнього президента Конгресу США. Він усім запам’ятався своєю величезною, химерною підписом, поставленої в Декларації незалежності США, – настільки, що ім’я Джона Генкока в Америці стало розмовною синонімом слова «підпис».

Навколо цієї видатної підписи згодом стали з’являтися легенди і міфи. Так стверджувалося, нібито Генкок спеціально поставив таку велику підпис для того, щоб король Георг міг прочитати її без окулярів. Інша легенда оповідає, що Хенкок був єдиною людиною, яка підписала декларацію, а всі інші члени приєдналися пізніше.

У мережі зібрали колекцію автографів знаменитостей, які нічим не поступаються підпису Генкока – якщо не за розміром, то по красі. А деякі з них настільки екстравагантні, що найвідоміший автограф перестає бути цікавим.

Пабло Пікассо

Уолт Дісней

Мерилін Монро

Джон Леннон

Майкл Джексон

Джонні Депп

 

Анджеліна Джолі

Бред Пітт

Роберт Дауні – молодший

 

Кіану Рівз

Арнольд Шварцнегер

Том Йорк

Джим Керрі

Деніел Редкліфф

Леонардо Ді Капріо

Енн Гетевей

Джастін Тімберлейк

Вітні Х’юстон

Курт Кобейн

Вінсент Прайс

Принс

Девід Боуї

Том Круз

Том Хенкс

Сильвестр Сталлоне

Кейт Вінслет

Брюс Вілліс

Антоніо Бандерас

Шайа ЛаБаф

Джеймс Франко

Сандра Буллок

Емма Стоун

Ніл Патрік Харріс

Вікторія Бекхем

Мадонна

+