13 скульптур, у яких режисери злилися зі своїми персонажами

Майк Левітт є американським скульптором і дуже любить кіно. Ця пристрасть виявляється у його творчості, де він виготовляє незвичайні дерев’яні постаті, прославляючи своїх улюблених режисерів. Кожна фігура включає якийсь образ популярного кіногероя зі знаменитих кінострічок.

Особливості творчих робіт

Ця людина займається виготовленням скульптур, які навряд чи можна знайти ще десь. Його дизайнерські проекти складаються з прототипів, які відтворюються у дуже обмежених кількостях.

Маніфест Майка Левітта

На перший погляд Майк постає перед людьми як дуже суперечливий автор, але така думка може скластися лише спочатку. У його творчості ясно проступають певні принципи, які формулює своєрідний творчий маніфест із майже зухвалою назвою: «Мистецтво – це нудно та душно. Я ненавиджу звичайне мистецтво». Швидше за все, такий вислів покликаний привернути увагу до укладача цього шедевра, проте він успішно підтверджений справами. Все, що він створює, немає нічого спільного з традиційним академічним мистецтвом. Усі роботи мають свою особливість.

Історія проекту

Виконувати у сатирі портрети знаменитих людей Майк вирішив ще 2002 року. Тоді він усвідомив своє високе художнє призначення – філософія творчої діяльності. Його руками створені фігурки, представлені арт-легендами: Джексоном Поллоком, Марком Райденом, Джеффом Кунсом, а також музикантами: Майклом Джексоном та Тупаком Шакурою. Майк сам назвав свої статуетки багатослівними колажами.

Перонажів для фігурок він вибирав залежно від того, наскільки ця особистість успішна у комерційному плані. Скульптура людини з яскраво вираженою творчою манерою виражає данину поваги до неї як до людини мистецтва. Якщо немає можливості поєднання генія та зовнішності, необхідно приділяти увагу другому нюансу.

Серія фігур, створена Майком Левіттом, представлена в стилі поп-арт та присвячені особистостям знаменитих режисерів, має дуже велику схожість із персонажами фільмів, авторами яких вони є. Свою знамениту серію він назвав Армія мистецтва.

+