Новинки OLL.TV: 5 яскравих прем’єр осені

Все ще не знаєте, що подивитися цієї осені? Ми підготували для вас ТОП-5 найбільш очікуваних новинок сезону від найбільшого сервісу по перегляду фільмів і серіалів в Україні OLL.TV. Його фільмотека налічує тисячі картин усіх жанрів. Не пропустіть найгучніші прем’єри сезону.

Дільничний з ДВРЗ (2 сезон)

Реліз: 13 жовтень

У новому сезоні популярного комедійного серіалу ми побачимо як уже улюблених героїв, так і нових персонажів, яких зіграють відомі українські артисти. Протягом 24 серій пригоди будуть супроводжувати чоловіків напарників поліцейських у підвідомчому їм спальному районі столиці. Бондар повернеться у Главк, проте ненадовго. Гучний інцидент за участю телебачення змусить його знову відмовитися від роботи опера і повернутися до патрулювання вулиць у компанії ледачого Петра Дзюби. Зміни відбудуться і в особистому житті героїв. Комусь пощастить закохатися, а хтось буде з’ясовувати стосунки в родині.

Участковый с ДВРЗ

 

Уокер (2 сезон)

Реліз: 29 жовтень

У продовженні серіалу буде показано становлення героя як суворого копа. Постійна боротьба зі злочинністю буде змінюватися епізодами зі спробами знову розташувати до себе сім’ю, яка не прийняла його від’їзд. У нових серіях глядач нарешті дізнається справжню причину смерті дружини. Інтрига з роботою під прикриттям теж потягне за собою наслідки. Під загрозою опиняться і діти Уокера. Неприємності доведеться вирішувати дуже швидко.

 

Біла ворона (5 сезон)

Реліз: жовтень

У п’ятому сезоні глядачі продовжать стежити за пригодами двох подруг. Уже тридцятирічні жінки знову в пошуках щастя. Зараз їхнє життя змінилося і стало проходити геть в іншому темпі, і вони відчайдушно намагаються звикнути до цих змін. Однак вони до цих змін явно не готові. Задля досягнення цілей, які повинні їх привести до заповітної мрії, вони налаштовані до останнього підтримувати одна одну.

Белая ворона

 

Спадкоємці (3 сезон)

Реліз: жовтень

У нових серіях Логану Рою доведеться усувати наслідки внутрішньосімейних сварок. У третьому сезоні одну з ролей зіграє Едріан Броуді. Його героєм стане мільярдер Джош Ааронсон зі своїми інвестиційними проектами. Йому доведеться опинитися в гущі подій під час вирішальної сутички за отримання контролю над Waystar. Шанувальники серіалу також зустрінуться з Олександром Скарсгардом у ролі Лукаса, який заснував успішну компанію.

 

And Just Like That… (продовження «Сексу у великому місті»)

Реліз: осінь

У продовженні популярного серіалу глядачі будуть стежити за новими поворотами долі улюблених героїнь. Спочатку це були чотири подруги, а що чекає в новому сезоні, дізнаємося дуже скоро. Зараз відомо, що нова сюжетна лінія також побудована за романом Кендес Буншелл, а значить, героїні, що розміняли шостий десяток, знову шукатимуть нові відносини. До речі, автор роману стала ще й одним із виконавчих продюсерів нового сезону.

And Just Like That...

ЧИТАТИ ЩЕ

Фільми про біг на довгі дистанції: 5 надихаючих картин

Як свідчить цитата, «нескінченно можна дивитися на три речі «Як горить вогонь, як тече вода і як працює інша людина». До цих трьох складових слід...

Г’ю Джекман: Найкращі фільми Росомахи-джентльмена

12 жовтня 1968 народився знаменитий голлівудський актор Г'ю Джекман. Сам він родом з Австралії, але популярність набув саме в Голлівуді. У багатьох людей він насамперед...

Найсексуальніші фільми 2024 року: добірка нових еротичних кінострічок

Якщо є щось, що нам подобається, то це сексуальні фільми. У 2024 році немає недоліку в сексуальному кіно — від романтичних фільмів з рейтингом X до еротичних трилерів і...

Почати нове життя: 5 надихаючих фільмів

Дотягуватися до бажаного часом буває дуже складно. Трапляються обставини обертаються проти вас. Більшості людей у ​​такій ситуації потрібна мотивація та м оральна підтримка, щоб розпочати...