Новорічне кіно: 10 небанальних фільмів

Ми відібрали десятку стрічок, які не тільки наближають до новорічного настрою, але й пропонують рецепти, як зробити це свято незабутнім.

Мелодрама з Пенелопою Крус «Ноель» (2004) показує, як під час різдвяних свят навіть незначний випадок може в корені перезавантажити життя.

Шалена комедія «Новорічний корпоратив» (2016) сподобається тим, хто за час карантину скучив за бурхливими вечірками.

Лірична стрічка з Рене Зеллвегер «Замерзла в Майамі» (2009) нагадає, що навіть мільйонні контракти мають поступатися перед справами душевними.

Сімейна комедія з Віллом Фереллом, Марком Волбергом і Мелом Гібсоном «Хто в домі тато 2» (2017) доводить, що з найбільшого сімейного конфузу (без яких зазвичай не обходиться жодне новорічне свято) можна вийди за допомогою гумору.

А для тих, хто не уявляє жодного свята без домашніх улюбленців – мила класика «101 далматинець» (1996).

У вищезгаданих стрічках новорічне диво склеює родини, зав’язує романтичні стосунки та відновлює справедливість. А у вишуканій історичній картині «Щасливо Різдва» (2005) новорічне диво навіть зупиняє війну.

Французька мелодрама «Вишенька на новорічному торті» (2012) переконує, що різдвяні свята здатні змінити на краще життя навіть тих, у кого все валиться з рук і хто змирився зі своїм статусом Людина-катастрофа.

Зимові свята – це вибух радості і позитиву. Та разом із тим це свято має особливий присмак печалі, адже змушує озирнутися на останні 12 місяців, щоби оцінити пройдений шлях. Саме цим займаються герої сімейної стрічки «Це, блін, різдвяне диво» (2014).

Комедія «Любіть Куперів» (2015) відрізняється найбільшою концентрацією голлівудських зірок, а також проголошує меседж: якщо за столом збирається строката родина, в якій усі відверто недолюблюють один одного, то різдвяне диво все одно допоможе їм порадувати один одного.

Ну, і наостанок – не фільм, а чиста казка, яка здатна повернути в дитинство навіть найпрагматичнішого глядача – «Лускунчик і Чотири королівства» (2018).

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...