интересные игры за столом

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Світ заполонили тотальні застілля. Щільний потік свят дає предостатньо приводів зустрітися з усіма рідними, друзями, сусідами й кумами. Тож пропонуємо вам добірку застільних ігор, що допоможуть небанально провести час за новорічним столом.

Цікаві тести. За кілька секунд пошуку в інтернеті можна знайти різноманітні добірки цікавих питань з гумористичними варіантами відповідей. Зачитавши їх гостям, можна у відповідь отримати ще більш комічні версії.

Найди три відмінності. Компанія за столом ділить на дві групи. Однак виходить з кімнати. А інша міняє місцями, заміняє чи ховає три прикраси на новорічній ялинці. Коли інша команда повертається, то вона має вгадати, що саме змінилося в ялинці. Потім команди міняються ролями. Перемагають ті, хто справився зі своєю місією швидше.

Мій улюблений мандарин. Учасники діляться на пари. Всім роздається по мандарину і зав’язуються очі. Необхідно на швидкість почистити цитрус і нагодувати ним свого напарника. Хто швидше справиться з цим завданням – той і переміг.

Малювання на кульці. Всім за столом роздають надуті кульки, на яких фломастером треба намалювати символ року. Нагадаємо, в 2021-му це білий металевий бик. Чий бичок вийде найефектнішим, той і переміг.

Об’єм легень. Хто скоріше надує кульку без допомоги рук.

Я ніколи. Кожен з гостей за столом привідкриває один із цікавих фактів зі свого життя, починаючи з фрази «Я ніколи…». А хто з присутніх, навпаки, має такий досвід – загинає палець. І в кого останнього залишиться хоча б один не загнутий палець, той і виграв.

Питання-відповідь. Потрібно роздрукувати картки, на кожній з яких буде чи по одному питанню, чи по одній відповіді. Питання і відповіді складаються у два окремих мішечки, де перемішуються. Кожен навмання витягає питання і зачитує його вголос, а потім відповідь, яку також зачитує вголос. І чим парадоксальніше вони між собою пов’язані – тим кумедніше.

І обов’язково всі, хто не переміг у конкурсі, мають отримати заохочувальні призи. Наприклад, шоколадні медальки, ялинкові прикраси тощо.