Незвичайні скульптури з Lego, які ви захочете повторити

Нобу Тарі – японський дизайнер, який спеціалізується на створенні фантастичних скульптур із деталей лего. Серед його творінь можна зустріти навіть персонажів із Зоряних війн. Одне особливо привертає увагу людей: його чудові колекції їжі, повністю зроблені зі звичайних пластикових блоків. Намагайтеся повторити це вдома!

27-річний японський дизайнер прославився на весь світ тим, що створює фантастичні скульптури з пластикових деталей конструктора «Лего». Як кажуть його шанувальники, Тарі має неймовірний талант, завдяки якому пластикові деталі стають елементами реалістичних страв. Майстер зміг довести, що конструктор “Лего” може бути призначений не тільки для гри, його можна використовувати і для мистецтва. Особливу цікавість у публіки викликають харчові скульптури. Свою особу скульптор «Лего» ретельно приховує, тому працює під ніком Тарі. Як стверджуємо сам скульптор. У його колекції понад сотня оригінальних скульптур, але не всі вони пов’язані зі стравами та їжею.

Оригінальна творчість скульптора Тарі

Дивлячись на «страви» майстра ви мимоволі відчуєте голод, дуже вони реалістичні, наскільки це можливо, якщо врахувати, що для їх приготування були використані різнокольорові пластикові блоки конструктора. Харчова колекція з лего-блоків включає і фрукти, і овочі, і солодощі, і коробочки бенто, і навіть улюблений фаст-фуд. Завдяки фантазії лего-скульптора він зміг включити у свою колекцію практичні усі харчові групи. Серед останніх шедеврів Тарі ви знайдете апетитну миску з рисом, а також смаженими креветками. Поєднання білих блоків для рису та помаранчевих для креветок виглядає дуже ефектно. До речі, саме ця робота зайняла перше місце у конкурсі на найоригінальнішу модель «Лего». Не менш ефектно виглядає суцвіття броколі з «Лего», створене з дрібних деталей зеленого кольору.

Більш складна робота – коробка для бенто, миска з рисом та смаженою рибою або апетитний шматочок піци, в якому дуже реалістично представлений розплавлений сир, виконаний та твердих лего-кубиків.

За словами Тарі, він займається своїм ремеслом з самого дитинства, йому це дуже подобається, він прагне стати сертифікованим майстром-конструктором, професійним лего-скульптором. До речі, таких майстрів-будівельників у світі налічується всього 40 осіб. Тарі готовий продовжувати й надалі розвиватися та радувати своїх шанувальників новими лего-шедеврами.

Як говорилося вище, в колекції Тарі є не тільки продукти та їжа, але й інші вироби, наприклад, він створює Гандам-роботів, а також усіма улюбленими персонажами зі Зоряних Війн. Роботи майстра подобаються не лише дітям, а й дорослим, які з цікавістю розглядають кожен новий шедевр і з нетерпінням чекають на наступні роботи оригінального та креативного лего-майстра.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....