Трепетний зв’язок людини та природи у скульптурах Деніела Поппера

Деніел Поппер – художник з Південної Африки – збільшує кількість скульптур в експозиції, розташованій в Арборетумі Мортона (Штат Іллінойс, США). Виставка майстра під назвою «Людина та Природа» знаходиться на території парку площею 1700 акрів з 2021 року. Помилуватися на роботи художника відвідувачі Дендрарія зможуть до 2023 року.

На момент свого відкриття виставка Поппера вже стала найбільшою за весь час. Майстер додав до неї ще три постаті, внаслідок чого кількість його скульптур досягла восьми.

Три нові роботи логічно продовжують головну думку, яку хоче донести їхній творець — передавати трепетне почуття від відчуття зв’язку між людиною та деревами. Цей чудовий проект відповідає цілям Мортонського Дендрарію з захисту дерев та інформування суспільства про те, наскільки вони важливі. Знаковою подією є те, що роботи з’являться у парку саме у 2022 році, адже Дендрарію якраз виповнюється 100 років. До речі, найкомпактніша скульптура з-поміж нових робіт Поппера була зроблена саме на честь цієї події, щоб таким чином її відсвяткувати.

Ця фігура під назвою «Гінкго» буде встановлена на вході центру для відвідувачів, щоб кожного разу вітати гостей. Скульптура зображує жіноче обличчя, що нагадує маску, обрамлену листям гінкго, що чудово ілюструє різноманіття дерев, що ростуть тут. З огляду на особливе ставлення засновника парку Джея Мортона до цієї прекрасної рослини, вона цілком доречно виглядає у роботі, присвяченій багаторічній історії Мортонського Дендрарія. На великій зеленій території було висаджено багато саджанців гінкго, і зараз тут ростуть 15 видів та 77 екземплярів цих дерев.

Інші роботи Поппера — «Міцелія» та «Ефемера» — присвячені різноманітним грибам та рослинам, які гості можуть відкрити для себе під час відвідин парку. Таким чином, художник пропонує поміркувати про те, як все в природі взаємопов’язане, і про наше місце в цьому світі. “Ефемера” знаходиться на лузі, а “Міцелія” ховається в відокремленій лісистій місцевості. Таке розташування лише посилює сенс робіт і створює відчуття справжнього полювання за коштовностями під час пошуку скульптур Поппера біля Дендрарія.

Удосконалена версія знаменитої виставки Поппера – лише одна з багатьох причин погуляти в Дендрарії Мортона, розташованому на околицях Чикаго. Усі вісім скульптур можна буде побачити до березня 2023 року.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....