Майже нічия

Оскільки не було традиційного пост-оскарівського зльоту інтересу до фільмів-переможців – в цьому році переможцями виявилися найбільш некасові фільми за всю історію Оскара – обнадійливі касові збори в Північній Америці (США і Канада спільно) залишилися в цей уїк-енд за подвійним випуском з минулого тижня – екшеном Мортал Комбат (Mortal Kombat) і мультиком для дорослих Винищувач демонів: Поїзд «Нескінченний» (Demon Slayer the Movie: Mugen Train), обидва з яких в минулий уїк-енд зібрали в прокаті більше 20 мільйонів доларів і дали нову надію кінотеатрам.

У цей вікенд Винищувач демонів, який додав додаткові екрани, змінився першими двома місцями з Mortal Kombat, посівши перше місце з 6,42 мільйона доларів з 1905 залів – включаючи кілька екранів великого формату IMAX, які були «забрані» у Mortal Kombat. Мультик про винищувачі драконів з обмежувальним рейтингом R тепер зібрав 32,22 мільйона доларів після 11 днів випуску.

Картина студії Warner Bros. Mortal Kombat заробила 6,24 мільйона, посівши друге місце. Потрібно зауважити, що ця сума була зібрана з 3114 екранів, що показує меншу відвідуваність на зал, ніж у мультика-переможця вікенду. «Перезавантаження» популярної відеогри тепер зібрала 34,09 мільйона доларів після десяти днів випуску.

Істотне зниження відвідуваності Demon Slayer і Mortal Kombat в другій вікенд не повинно особливо дивувати, оскільки обидва фільми належать до жанрового кіно, яке завжди розраховує на ударне відкриття, а потім на вельми можливий спад. Годзилла проти Конга як і раніше стійко тримається на третьому місці з 2,74 мільйона доларів в цей уїк-енд, що лише на 36% менше, ніж в минулі вихідні. Четверте місце зайняла картина-жаховичок студій Open Road / Briarcliff Separation (російського прокатного назви поки немає), що дебютувала з розчаровують $ 1,83 млн. З 1751 екранів.

На п’ятому місці теж стійкий мультик Райян і останній дракон від «Діснея». У свій дев’ятий вікенд картина зібрала 1,34 мільйона доларів, в результаті чого загальна сума зборів анімаційного фільму склала 41,58 мільйона доларів. На шостому місці картина студії Universal Ніхто (Nobody), яка в шостий вікенд після випуску принесла 1,26 мільйона доларів. У екшену російського режисера Іллі Найшуллер з популярним американським актором Бобом Оденкерком в головній ролі на сьогоднішній день збір в Північній Америці 23,36 мільйона доларів.

І як завжди останнім часом зарубіжний прокат, навіть за винятком все ще закритих важливих ринків – таких як Франція і Німеччина – продовжує бути великою підмогою Голлівуду. Поза Північної Америки Mortal Kombat зібрав 3 млн доларів в 36 країнах, в результаті чого обсяг зарубіжних зборів дійшов до 32,8 млн. Доларів, а загальна каса по всьому світу – 66,9 млн доларів. Годзилла проти Конга принесла 2,7 мільйона доларів з 42 країн, що довело закордонні збори картини до 325,1 мільйона доларів, включаючи 185,5 мільйона доларів в Китаї, а по всьому світу 415,5 мільйона доларів.

+