Кіно Південної Кореї: 10 кращих фільмів

Після того, як в минулому році “Паразити” потрясли світ, люди нарешті почали звертати увагу на південнокорейське кіно. І давно пора, якщо врахувати майже безмежний асортимент якісних фільмів, що надходять з Кореї. Середньостатистичний кіноман може бути розчарований тим, що людям треба було так багато часу, щоб зрозуміти таку просту істину, але південнокорейські фільми точно варті того, щоб стежити за кінематографічними здобутками країни.

Палаючий (2018, Лі Чан-дон)

Це однозначно один з кращих фільмів 2010-х, який показує дійсно шокуючу драму, при цьому фінал робить все те, що відбувалося на екрані ще більш значущим. Це фільм про любов, про ревнощі і про те, що не назвеш словами.

Служниця (2016, Пак Чан Ук)

Цей еротичний трилер відрізняється насиченістю, що відбувається, так що 145 хвилин хронометражу, здається, мало для того, щоб все висловити. Режисер сміливо досліджує найскладніші теми, в тому числі любов між двома жінками – японкою і кореянкою.

Покоївка (1960, Кім Кі Ен)

Еротичний трилер Кім Кі Єна був відзначений як важлива робота декількома режисерами, в тому числі Бон Джун Хо, який стверджує, що він проклав шлях для “Паразитів”. Це історія молодої служниці, яка перетворює життя своїх господарів в пекло.

Я бачив диявола (2010, Кім Джі Вун)

Цей фільм настільки безжалісний, що навіть може здатися утомливих, але це також один з найбільш захоплюючих трилерів про помсту, які коли-небудь бачив світ. Чан Ген Чхоль – маніяк, який убив наречену спеціального агента поліції. І він дізнається, що таке справжнє пекло.

Спогади про вбивство (2003, Бон Джун Хо)

У «Спогадах про вбивство» групі місцевих детективів доручено розслідувати серію вбивств двох місцевих жінок. Обидва вбивства здійснено звірячими методами. На жаль для підозрюваних, ці детективи, як правило, використовують несанкціоновані методи розслідування.

Олдбой (2003, Пак Чан Ук)

Про “Олдбої” практично нічого не скажеш, що б ще не було сказано. Це, мабуть, найвідоміший південнокорейський фільм за всю історію. Це історія звичайної людини О Дай Су, яка швидко перестає бути звичайною.

Паразити (2019, Бон Джун Хо)

Це хороший фільм, який піднімає своєчасні теми, має дотепний сценарій і відрізняється похмурою атмосферою. І це фільм, який визнаний світовою кіноакадемією.

Врятувати зелену планету (2003, Чан Джун Хван)

По суті, це дивна науково-фантастична комедія. Він люто перемикається між чорною комедією, жахом і драмою, але це здається чимось абсолютно природним.

Весна, Літо, Осінь, Зима… і знову Весна (2003, Кім Кі Дук)

Історія, яка змушує задуматися. Вона присвячена складним темам, таким як дисципліна, мужність і зрілість. Він розповідає про стосунки між буддійським ченцем і його наставником.

Плач (2016, На Хун Джин)

Це не просто черговий фільм про будинок з привидами. Це фільм, в якому ефектно і ефективно використовується кожна секунда. І це робота, яка кидає справжній виклик жанру.

ЧИТАТИ ЩЕ

10 найкращих форвардів Євро-2024

Звичайно, там будуть не всі, включно з найубивчим центрфорвардом планети Ерлінгом Халандом, але велика кількість сенсаційних стрільців все одно буде представлена ​​в Німеччині. Усі вони боротимуться...

Літаки F-16: Цікаві факти

З 2022 року Україна очікує на постачання літаків F-16, які обіцяють докорінно змінити хід військових дій. Вони вважаються одними з найефективніших винищувачів. Ми зібрали найважливіші...

Хто переможе на Євро-2024: 10 найкращих команд

З 14 червня по 14 липня у Німеччині проходитиме фінальна стадія чемпіонату Європи з футболу. У ній братимуть участь 24 команди. Напередодні головної футбольної події...

Найкращі серіали 2024: 20+ головних прем’єр

2024 обіцяє нам багатий вибір серіалів. Глядач зможе обирати серед драм з історичним контекстом та підліткових ромкомів. Також на екрани вийдуть продовження гучних серіалів. Відбираючи...