Хью Джекман

12 жовтня 1968 народився знаменитий голлівудський актор Г’ю Джекман. Сам він родом з Австралії, але популярність набув саме в Голлівуді. У багатьох людей він насамперед асоціюється із героєм Росомахою, якого зіграв актор. Проте варто зазначити, що, окрім цієї ролі, Г’ю брав участь ще у багатьох не менш цікавих кінострічках. Загалом нами було нараховано 28 фільмів, де він грав певні ролі, це крім серіалів та короткометражних фільмів. Тому сьогодні пропонуємо вам до перегляду 10 найцікавіших фільмів, які повинні обов’язково вам сподобатися. Варто також зазначити, що за час своєї акторської кар’єри Г’ю Джекман був нагороджений Еммі та Золотим глобусом, але на Оскар лише був номінантом, ледь не дотягнувши до мрії. Отже, пропонуємо розглянути добірку найкращих фільмів за участю Х’ю Джекмана.

Престиж

Вийшов у прокат у 2006 році в США, Великій Британії. Тривалість фільму – 125 хвилин. Головні ролі виконують Г’ю Джекман, Крістіан Бейл, Майкл Кейн, Пайпер Перабо, Ребекка Хол та інші. Фільм про життєві змагання двох колишніх друзів, фокусників-ілюзіоністів, які після одного нещасного випадку стають ворогами. Кожен із них намагається розробити власний секрет «переміщення», хтось талантом, а хтось хитрістю, використовуючи різні хитрощі, а також допомогу жінки.

Полонянки

Фільм вийшов у прокат у 2013 році в США. Тривалість фільму – 146 хвилин. Головні ролі виконують Г’ю Джекман, Джейк Джілленхол, Віола Девіс, Марія Белло та інші. Сюжет заснований на викраденні дівчинки шести років та її подружки. Зневірившись у справедливому розслідуванні та діях поліцейських, убитий горем батько бере в заручники людину, яку підозрює у викраденні дітей. Тепер саме на його пошуки відправлено всі сили правоохоронців та детектива Локі.

Знедолені

Вийшов у прокат у 2012 році в США, Великій Британії. Тривалість фільму – 158 хвилин. Головні ролі виконують Г’ю Джекман, Рассел Кроу, Енн Хетеуей, Аманда Сайфред, Едді Редмейн та інші. В основі фільму – життя втікача, який ховаючись від правосуддя, одночасно намагається зробити все для щастя доньки жінки, за яку він вважав себе відповідальним, не вберіг від смерті. Адже ця жінка потрапила в сексуальну експлуатацію. Заради дівчини він був готовий на все, навіть більше.

Оклахома!

Цей кінопроект вийшов у 1999 році в США. Тривалість фільму – 180 хвилин. Головні ролі виконують Морін Ліпман, Г’ю Джекман, Хосефіна Гебріель, Девід Шельмерден, Джиммі Джонстон та інші. Історія кохання працівника ранчо Керлі та фермерської доньки, між якими весь час намагається стати людина з темним минулим Джад, який є працівником її тітки. На зло Керлі дівчина пішла на зустріч із Джадом, проте це стає її дуже великою помилкою. Як розійдеться ця трійця?

Хранителі снів

Цей фільм з’явився у прокаті 2012 року в США. Тривалість складає 97 хвилин. У сюжеті фільму – кілька дитячих героїв, які є хранителями снів, які намагаються протистояти злісному Окрішнику, налаштованому вкрасти дитячі мрії, замінити їх кошмарами. Історія протистояння добра і зла, їхнього впливу на психіку як дітей, а й дорослих.

Люди Х

Шосту позицію у добірці зайняли відразу кілька творів за участю Г’ю Джекмана, де він зіграв, мабуть, найвідомішого свого героя – Росомаху. Розглянемо ці фільми.

Люди Ікс, X-Men. Він 2000 року випуску, тривалістю 105 хв., США. Джин Грей випадково обзаводиться суперздібностями, які перетворюють її на Темного Фенікса, змінюючи її підсвідомість та зовнішній вигляд. Тепер Люди Ікс постають перед вибором – життя члена команди чи всього населення світу.

Люди Ікс 2, X2. Він 2003 року випуску тривалістю 133 хв., Канада, США. Головні ролі виконують Патрік Стюарт, Г’ю Джекман, Ієн МакКеллен, Холлі Беррі, Фамке Янссен, Джеймс Марсден, Анна Пекуїн та інші. Стрічка виступає продовженням історії війни та життя людей-мутантів, які стають учасниками замаху на президента США.

Люди Ікс: Остання битва, X-Men: The Last Stand, 2006 року випуску, тривалістю 100 хвилин, Канада, США, Великобританія. Фільм є третьою частиною історії про людей-мутантів. Він розповідає про спроби повернути їм людську подобу і нормальне життя.

Люди Ікс: Початок. Росомаха, X-Men Origins: Wolverine, 2009 року випуску, тривалістю 107 хвилин, США.

Росомаха: Безсмертний, The Wolverine, 2013 року випуску, тривалістю 126 хв., Австралія, США.

Логан

Цей фільм 2017 року випуску, тривалість складає 137 хв., США. В основі фільмів лежить життя Логана, який вирушає до Японії, закохується у дочку глави клану Якудза. Тут йому доводиться протистояти її батькові Сінгену, брату Самураю, найманці Гадюк і іншим підступним ворогам, щоб відстояти своє право на кохання.

Жива сталь

Вийшов у прокат у 2011 році у США, тривалість фільму – 127 хв. Усі події відбуваються у майбутньому, де боксом можна займатися лише роботам, якими управляють люди. Колишній боксер на починає тренувати досить здатного робота, хоч і дещо бракованого. Однак на шляху у його героя виникає одинадцятирічний хлопчик, який у результаті виявився сином боксера. Батько і син звикають один до одного з досягненням роботом високих вершин.

Фонтан

Вийшов у прокат 2006 року в США, Канаді. Тривалість фільму складає 96 хвилин. Головні ролі виконують Г’ю Джекман, Рейчел Вайс, Еллен Берстін, Марк Марголіс, Стівен МакХетті та інші. Події фільму паралельно розвиваються в режимі теперішнього часу, у 2500 та 1500 роках. Головний герой кидається між різними проміжками часу у пошуках Древа Життя, сік якого може врятувати його хвору дружину Ізабель від смерті.

Сенсація

Вийшов у прокат у 2006 році у Великій Британії, США. Тривалість фільму – 96 хвилин. Головні ролі виконують сексуальна акторка Скарлетт Йоханссон, Г’ю Джекман, Ромола Гарай, Іен МакШейн, Кевін Макнеллі та інші. Історія про неймовірне сенсаційне журналістське розслідування недосвідченої журналістки, яка намагається розкрити вбивство за допомогою фокусника та примари.

Кейт та Лео

Вийшов у прокат 2001 року в США. Тривалість фільму – 113 хвилин. Історія про переміщення в майбутнє герцога Лео, де він зустрічається з діловою жінкою Кейт, що допомагає йому адаптуватися в сучасному Нью-Йорку, що стрімко розвивається. Історія про їх взаємодію, взаємодопомогу та любовні відносини. Чим закінчиться дивовижна історія у житті кожного?