Фільм «Недоторканні» перезняли в Голлівуді: опубліковано перший трейлер

Французька трагікомедія «1 + 1» про дружбу паралізованого після нещасного випадку мільйонера Філіпа і його темношкірого помічника Дрісса вийшла на екрани ще в 2011 році і тут же завоювала серця кіноманів.

За час прокату кінострічка була номінована на «Золотий глобус» і стала однією з найуспішніших робіт за всю історію французького кіно.

А тепер в мережі з’явився перший трейлер картини «Недоторканні» – американського ремейка.

За сценарієм, паралізований мільйонер наймає на роботу темношкірого помічника, який повинен доглядати за ним. Однак чоловік, який, здавалося б, абсолютно не підходить для цієї роботи, з гумором і невимушеністю допомагає багатієві і наповнює його життя цікавими пригодами.

В оригінальному фільмі мільйонера зіграв Франсуа Клюзе, а його помічника – Омар Сі. А ось в американській версії ці ролі дісталися Брайану Кренстону, відомому за кримінальним серіалу «У всі тяжкі», і Кевіну Харту, що зіграв в «Джуманджі» з Дуейном Джонсон.

Разом з ними в картині знялися Ніколь Кідман і Джуліанна Маргуліс – Алісія Флоррік з серіалу «Хороша дружина». Постановником «Недоторканних» став режисер «Дивергент» і «Областей пітьми» Ніл Бергер.

У світовий прокат фільм вийде 11 січня наступного року.

+