У мережі з’явився фінальний трейлер фільму «Робін Гуд: Початок»

Кінокомпанія Lionsgate представила фінальний трейлер фільму «Робін Гуд: Початок», знятого режисером «Чорного дзеркала» і «Гострих козирків» Отто Батхерст.

«Робін Гуд: Початок» описується як аналог трилогії про Темного Лицаря Крістофера Нолана, який представляє новий погляд на історію знаменитого середньовічного персонажа.

За сюжетом, який повернувся з Хрестових походів Робін Гуд виявляє, що в його рідному Шервудському лісі панують корупція та порок. Зібравши банду із злочинців і кінчений нагадав, герой вирішує власноруч виправити становище, не забуваючи також і про нестримному веселощі.

Джеймі Фокс з’явиться в ролі Малюка Джона, Джеймі Дорнан зіграв Уілла Скарлет, одного з учасників банди Веселих Розбійників і за сумісництвом чоловіка Діви Меріан (Ів Хьюсон).

Образ центрального антагоніста – шерифа Ноттінгема – втілює Бен Мендельсон. Також в каст входять Пол Андерсон (Гай Гісборн), Тім Мінчін (монах Тук), Іен Пек, Бьорн Бенгтссон, Джош Хердман, Юн Лай і Нассер Мемарціа.

Автором сценарію виступив Джоби Херолд, який працював над переосмисленням історії іншого легендарного героя англійських балад – «Меча короля Артура» Гая Річі. В якості одного з продюсерів значиться Леонардо ДіКапріо.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....