Вийшов трейлер серіалу «Касл-Рок» за мотивами Стівена Кінга

Канал Hulu опублікував трейлер хоррор-серіалу «Касл-Рок», знятого за книгами Стівена Кінга.

Над проектом працював сам письменник, а також режисер Джей Джей Абрамс.

Касл-Рок – це вигадане місто в штаті Мен, де розгортається дія багатьох кінговскіх творів. Серіал не просто перекаже знайомі історії, але спробує розібратися в основних темах, якими пронизані різні світи Кінга.

У серіалі є безліч відсилань до історій Кінга, не рахуючи того, що в проекті знялися Білл Скарсгард, який зіграв «Воно» в однойменному хоррорі Андреса Мускетті, і Сіссі Спейсек – вона зіграла головну роль в першій екранізації роману Кінга “Керрі”.

Крім того, в «Касл-Рок» згадується в’язниця Шоушенк з повісті Стівена Кінга, яку екранізував Френк Дарабонт в 1994 році під назвою «Втеча з Шоушенка».

Є також референс до психіатричної лікарні Джуніпер-Хілл, яка часто з’являється в романах Стівена Кінга «Воно», «Гра Джералда», 11/22/63, а на вирізках з газети можна розглянути замітки про атаки скажених собак, як в романі «Куджо ».

Крім Скарсгарда і Спейсек в серіалі знялися Андре Холленд, Мелані Лінскі і багато інших акторів, які раніше з’являлися в екранізаціях книг Кінга.

Прем’єра запланована на 25 липня 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....