Власники собак часто говорять, що їхні чотирилапі друзі схожі на дітей. Попри те, що належимо до різних біологічних видів, ми можемо спілкуватися з собаками на емоційному рівні. Іноді ця комунікація є якіснішою, аніж з людьми.

Хоч собаки не можуть використовувати мовиу, вони спілкуються, імітуючи вираз обличчя людини.

Вміння собак віддзеркалювати людські емоції стало натхненням для неймовірного фотопроєкту Белінди Річардс та Тоні Ладсона під назвою Dogs Are The Best People.

Белінда Річардс є фотографинею-анімалістом, а також засновницею студії Frog Dog Studios. У неї 18-річний стаж роботи з тваринами в ролі грумерки і співробітниці екстреної служби допомоги тваринам.

Понад два роки Белінда разом з чоловіком створює свій проєкт. За цей час вони відфотографували більш як 500 собак, кішок, кроликів і навіть тхорів у своїй мельбурнській студії.

Для того, щоб зафіксувати щирі емоції тварин, творчий дует видає звуки та пропонує частування (наприклад, арахісове масло) кожному чотирилапому другу.

«Арахісове масло має бути в арсеналі фотографа, собаки люблять його, воно змушує їх сидіти без руху протягом пари хвилин, поки вони облизуються. В цей час з’являється можливість отримати на знімку велике розмаїття різних виразів обличчя».

«Їхня реакція на різні звуки, які я видаю, або слова, настільки ж унікальна як і в людей», – ділиться спостереженнями Белінда Річардс.

Від захопленої посмішки цуценя до здивування на мордочці — кожне фото показує наскільки собаки можуть бути схожими на людину.