Вийшов тизер фінального сезону серіалу «Гра престолів»

Телеканал HBO опублікував тизер восьмого, фінального сезону серіалу «Гра престолів» і оприлюднив дату прем’єри. Ролик опубліковано на офіційному каналі серіалу в YouTube.

Перша серія вийде на екрани в США 14 квітня.

У двохвилинному ролику Джон Сноу, Арья і Санса Старк, возз’єднавшись, зустрічаються в крипті Вінтерфелла – під акомпанемент статуй голосів мертвих предків – Неда Старка, Кейтлін і Ліан, молодшої сестри Еддарда, справжньої матері Джона.

У попередньому тизері полум’я і лід рухаються назустріч один одному, поступово охоплюючи статую вовка (символ родини Старков), лева (символ Ланістерів) і дракона (символ Таргаріенов).

Відомо, що останній сезон «Ігри престолів» буде складатися з шести епізодів. Продюсерами будуть Девід Беньоффа і Ден Вайсс.

В останньому сезоні лише шість серій, тривалістю більше години. Бюджет кожної серії становить близько 15 млн. Доларів. Новий епізод буде виходити раз на тиждень, як це було у випадку з попередніми сезону.

Сьомий сезон серіалу вийшов влітку 2017 року і побив рекорд за кількістю переглядів. Першу серію цього сезону подивилися понад 10 млн. Глядачів. В останній серії сьомого сезону перед персонажами виникли дві серйозні проблеми – як побороти численну армію ходячих мерців і хто в підсумку займе Залізний трон.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....