Гра Престолів: чого чекати в продовженні?

Атмосфера повної секретності – відмінна риса зйомок нового сезону. Крім інформації про продовження серіалу на сьомий і восьмий сезони, озвученої керівництвом каналу HBO в березні 2017 року, більше подробиць фанати не дізналися. Шанувальникам залишається тільки дочекатися виходу нових епізодів і почати дивитися. Достовірно відомо, що провідні актори серіалу підтвердили участь у зйомках. Однак чи варто очікувати в заключній частині появи всіх персонажів, що не були вбиті раніше, залишається загадкою.

Восьмий сезон Гра Престолів – найдорожчий і найбільш очікуваний.

Фанатам залишається лише гадати, чого ж чекати від нових серій. Крім інформації, що епізодів буде шість, але хронометраж кожної може дійти до півтори години або наблизитися до двох годин, глядачі не отримали. Фінальна частина сезону знімається за матеріалом ще не опублікованих книг Джорджа Мартіна. Яким має бути продовження історії, письменник надиктував представникам каналу. З одного боку, романи ще не написані, а з іншого – автор знаменитого циклу побоюється, що може не встигнути завершити роботу.

Достовірно відомі факти про восьмий сезон Гри Престолів:

  • бюджет кожної серії близько 15 мільйонів доларів;
  • глядачів очікує масштабна битва за Вінтерфелл між людьми і білими ходоками;
  • нові епізоди вийдуть не раніше квітня 2019 роки;
  • в фінальній битві в центрі уваги битва Візеріона і крижаного дракона.

Можливі події нового сезону

Відмова представників каналу і акторів повідомляти інформацію про події, що очікують глядачів, плодить масу чуток і припущень. Так, фанати з високою ймовірності очікують битву драконів. Крижаний дракон підкориться владі Короля Ночі, яким, за очікуванням шанувальників, буде управляти Бран Старк, що перенесе розум у дракона. Фінал битви залишається відкритим. Однак фанати вже готові до загибелі ще одного дракона.

+