Джон Сноу став найвагомішим героєм серіалу «Гра престолів»

Один із поціновувачів серіалу «Гра престолів», користувач Reddit склав рейтинг найбільш вагомих героїв «Ігри престолів». Він взяв за основу кількість хвилин, які персонажі провели на екрані за сім сезонів.

В результаті такого аналізу лідером рейтингу став Джон Сноу, роль якого виконує Кіт Харінгтон. За сім сезонів «Гри престолів» він провів на екрані в цілому 338 хвилин, тобто 5,63 години.

Всього на одну хвилину менше провів у кадрі Тіріон Ланністер, герой Пітера Діклейджа. З результатом 337 хвилин він посів друге місце у рейтенгу.

Замикає трійку лідерів Дейнеріс Таргаріен у виконанні Емілії Кларк. Вона значно відстає від лідера, провівши в кадрі 276 хвилин за сім сезонів.

Сюжет серіалу заснований на фентезійній сазі Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум’я». Кожному сезону відповідає одна книга гепталогії, з яких наразі написано п’ять.

Восьмий сезон «Гри престолів» буде знятий за книгою, яка, до слова, ще не дописана. Письменник вирішив її опублікувати вже після виходу серіалу.

Відомо, що в новому сезоні буде лише шість серій по 1,5 години. Дата релізу поки не розголошується, але відомо, що прем’єру варто чекати в 2019 році.

В очікування епічного фіналу шанувальники серіалу розважаються всілякими підрахунками і аналізом минулих сезонів.

Загалом десятка найбільш вагомих, за кількістю екранного часу, героїв «Гри престолів» виглядає так:

Джон Сноу – 338 хвилин

Тіріон Ланністер – 337 хвилин

Дейенеріс – 276 хвилин

Санса Старк – 238 хвилин

Серсея – 236 хвилин

Арья – 224 хвилин

Джеймі – 199 хвилин

Сем Тарле – 143 хвилин

Джорах Мормонт – 142 хвилин

Теон Грейджой – 136 хвилин

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....