У мережі з’явився фінальний трейлер фільму «Робін Гуд: Початок»

Кінокомпанія Lionsgate представила фінальний трейлер фільму «Робін Гуд: Початок», знятого режисером «Чорного дзеркала» і «Гострих козирків» Отто Батхерст.

«Робін Гуд: Початок» описується як аналог трилогії про Темного Лицаря Крістофера Нолана, який представляє новий погляд на історію знаменитого середньовічного персонажа.

За сюжетом, який повернувся з Хрестових походів Робін Гуд виявляє, що в його рідному Шервудському лісі панують корупція та порок. Зібравши банду із злочинців і кінчений нагадав, герой вирішує власноруч виправити становище, не забуваючи також і про нестримному веселощі.

Джеймі Фокс з’явиться в ролі Малюка Джона, Джеймі Дорнан зіграв Уілла Скарлет, одного з учасників банди Веселих Розбійників і за сумісництвом чоловіка Діви Меріан (Ів Хьюсон).

Образ центрального антагоніста – шерифа Ноттінгема – втілює Бен Мендельсон. Також в каст входять Пол Андерсон (Гай Гісборн), Тім Мінчін (монах Тук), Іен Пек, Бьорн Бенгтссон, Джош Хердман, Юн Лай і Нассер Мемарціа.

Автором сценарію виступив Джоби Херолд, який працював над переосмисленням історії іншого легендарного героя англійських балад – «Меча короля Артура» Гая Річі. В якості одного з продюсерів значиться Леонардо ДіКапріо.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....