Прем’єра нового фільму Ксав’є Долана відбудеться на кінофестивалі в Торонто

На кінофестивалі в Торонто відбудеться прем’єра англомовного дебюту Ксав’є Долана «Смерть і життя Джона Ф. Донована». Нагадаємо, канадський режисер відомий за фільмами «Мамочка», «Том на фермі» і «Це всього лише кінець світу». Над стрічкою Долан почав працювати ще в 2014 році, але виробництво призупинилось на стадії монтажу.

Картина розповість про молодого актора Руперті Тернер, який в дитинстві вів листування з американської телезіркою Джоном Ф. Донованом. Ця роль дісталася Кіту Харінгтону – Джону Сноу з серіалу «Гра престолів».

Через десять років після смерті Донована Тернер згадує про це спілкуванні і про те, як воно вплинуло на життя обох чоловіків. У фільмі також знялися Наталі Портман, Кеті Бейтс і Сьюзен Сарандон.

У зйомках також брала участь Джессіка Честейн, але на початку лютого Долан повідомив, що в результаті остаточного монтажу її персонаж зник з фінальної версії стрічки.

Прем’єра фільму відбудеться в рамках програми Special Presentations. Очікувалося, що фільм покажуть на Каннському фестивалі, але Долан відмовився віддавати його в програму, побоюючись фестивальної критики, яка залишилася його фільму «Це всього лише кінець світу» в 2016 році.

Фестиваль в Торонто в цьому році пройде з 6 по 16 вересня.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....