Зі свого нового фільму «Смерть і життя Джона Ф. Донована» знаменитий франко-канадський режисер Ксав’є Долан вирізав всі сцени з актрисою Джессікою Честейн.

Це рішення далось режисеру дуже непросто, але прибрати персонажа Честейн було необхідно. Такі вимушені дії ніяк не пов’язані з її акторською грою, просто під час монтажу змінилася концепція стрічки.

Коли Долан почав роботу над сценарієм картини з Джейкобом Тірні шість років тому, він хотів розвинути тему супергеройського кіно. Режисер мріяв розповісти історію неймовірно популярного актора, але через призму картин про Торі або Бетмена. Саме така ідея лежала в основі історії про смерть і життя Джона Ф. Донована, який прославився завдяки ролям супергероїв, впродовж кількох років.

Але займаючись монтажем картини режисер зрозумів, що підсюжет з лиходієм хоч і був веселим та цікавим, але не зовсім вписувався в історію, в якій немає місця ворогам – скоріше, це історія про дитинство і мрії.

Долан наголошує, що до Джессіки він відчуває лише любов і величезну симпатію. І його рішення було виключно на рівні монтажу та сюжету. На думку режисера, нерідко трапляється так, що упущені одного разу можливості переростають надалі в нове співробітництво.