Опублікований перший трейлер фантастичного фільму “Анігіляція”

Кіностудія Paramount Pictures опублікувала перший трейлер екранізації фантастичного роману Джеффа Вандермера «Анігіляція».

Головну роль у фільмі виконала суперзірка Наталі Портман, що вже має досвід роботи відразу у декількох фантастичних фільмах, включаючи трилогію «Star Wars» і «Тор» від Marvel.

Також у фільми знялись Оскар Айзек, Дженніфер Джейсон Лі, Тесса Томпсон, Космо Джарвіс, Соной Мідзуно, Джина Родрігес та інші.

Режисером фільму є Алекс Гарленд, відомий картинами «Дредд» (2012) і «Ex Machina» (2015).

Цікаво, що початок роботи над фільмом був оголошений ще в 2013 році, зйомки пройшли в 2016 році, а прем’єра фільму повинна відбутися тільки 23 лютого 2018 року.

“Анігіляція” – екранізація однойменного роману американського письменника Джеффа Вандермера. Книга являє собою загадкову науково-фантастичну історію про зіткнення людини з незвіданим. За сюжетом на території південного узбережжя США виникла певна зона, відокремлена від решти простору прозорою, але помітною завісою.

Всі експедиції, покликані досліджувати зону, закінчувалися трагічно. Але вчені і військові все одно не залишають спроб зрозуміти, що вона собою являє і звідки взялася. Наталі Портман грає вченого в складі чергової експедиції, що відправляється на пошуки свого чоловіка, який зник в загадковій «Зоні Ікс».

Роман «Анігіляція» є першою частиною трилогії «Південна межа», далі йдуть книги «Влада» і «Схвалення». Рішення про екранізацію двох інших книг буде прийнято за результатами прокату першої частини.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....