Названі найбільш високооплачувані актриси телебачення

Американський журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг десяти найбільш високооплачуваних актрис телебачення.

Шостий рік поспіль рейтинг очолює Софія Вергара. За даними експертів Forbes, зірка «Американської сімейки» за рік заробила 41,5 мільйон доларів – на 15 мільйонів більше, ніж її колеги-конкурентки.

Зрозуміло, далеко не всю суму Софія Вергара отримала від зйомок в «Американській сімейці»: чималу частину прибутку актриси склали рекламні контракти. Софія встигає одночасно зніматися і в серіалі, і в рекламних кампаніях для Head & Shoulders, CoverGirl і Pepsi.

На другому місці опинилася зірка комедійного телесеріалу «Теорія Великого вибуху» Кейлі Куоко. У 2017-му актриса заробила 26 мільйонів доларів , в тому числі за рахунок нових контрактів, за якими актори отримують по одному мільйону доларів за епізод.

Третьою стала Мінді Калінга, відома за серіалом «Офіс». Вона заробила 13 мільйонів доларів.

У топ-десять також увійшли актриси Еллен Помпео, Марішка Харгіта, Джулі Боуен, Керрі Вашингтон, Пріянка Чопра і Робін Райт.

Артистка Полі Перретт, що знялася в кримінальній драмі «Морська поліція», завершує список з 8,5 мільйонів доларів.

«Раніше вважалося, що кіно – це престижно, а телебачення – фастфуд. Але ми бачимо навіть по доходах актрис, що це зовсім не так. Вони на рівних умовах», – заявив в інтерв’ю Forbes Пол Браун, головний відеоаналітик eMarketerу.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....