Новорожденные дети и зверята

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Фотографувати новонароджених дано не кожному, і Суджата Сетіа стала одним із небагатьох фотографів у Лондоні, які спеціалізуються саме у цьому напрямку. Вона вважає, що кожен момент у житті людини, безумовно, незабутній, але саме в дитинстві кожен із нас залишається зовсім недовго, а тому цей період варто відобразити безумовно.

Всю милоту та безпосередність малюків тижневого віку вона передає, використовуючи безпрограшне рішення – додаючи на фото таких же крихітних дитинчат тварин. Що може бути зворушливіше дрімають дітей, чиї б вони не були? Тільки карапузи, що обіймають каченят, що ледве вилупилися. Кожна з фотографій Суджата Сетіа – це своєрідне відображення незримого та неподільного зв’язку між людьми та домашніми тваринами.

А починалося все цілком банально, коли Сетія сама стала мамою і, захоплюючись фотографією, стала практикуватися на власній дитині. Малятко Ааят швидко підросло і, коли їй виповнилося 1,5 роки, мама вирішила, що її захоплення гідно того, щоб перерости у повноцінну справу всього життя.

На даний момент Суджата Сетіа – один з найбільш затребуваних сімейних фотографів, вона працює по всьому світу і скрізь, де клацала спалахом її фотокамера, залишалися тільки найтепліші та найтрепетніші спогади.

Рішення додати на фото тварин прийшло трохи пізніше, на це її також надихнув вихованець – собака на прізвисько Мустанг. Багато батьків просили сфотографувати її з їхніми дітьми, і з тих пір витекло вже багато води, настільки, що пес встиг постаріти і померти, але тварини досі з’являються в кадрі з новонародженими малюками.

Той, хто бачить милі фото, часом навіть не уявляє, яка праця криється за простими, начебто, зображеннями. Важливо підготувати затишне та тепле приміщення, використати відповідний реквізит і зробити все можливе для того, щоб малюкові, тварині та батькам, які побажали стати власниками найдивовижніших знімків у світі, було затишно та комфортно. Дитині забезпечується максимальна безпека, її завжди готові підстрахувати одразу кілька рук, не тільки фотографа та батьків, але й помічників, які залучаються до процесу додатково.

Тільки так, підготувавшись дуже ретельно, можна створювати по-справжньому чарівні фото, що запам’ятовуються, які точно займуть своє місце в сімейних альбомах і рамках.