Екзотичні фото художника з М’янми Зай Яр Ліна

Зай Яр Лін — фотограф-самоучка з М’янми, який прославився своїми фото пейзажами, знятими з повітря. Зараз його знімки використовує National Geographic в своєму друкованому виданні, а також інші журнали зі світовим ім’ям. Але Зай Яр Лін тільки планує зайнятися фотографією професійно, зробивши це ремесло своєю основною професією.

Шлях становлення майстра

Зай Яр Лін — моряк, який багато подорожує. Саме у відкритому морі він робив свої перші знімки. Але фотографія настільки надихає цього художника, що він планує в найближчій перспективі займатися тільки нею, відмовившись від професії моряка.

Перші творчі кроки фотограф почав робити ще в 2014 році. Тоді у нього з’явився перший професійний фотоапарат. «З дитинства я захоплювався живописом, а любов до фотографії з’явилася у мене завдяки соціальним мережам — Facebook, Instagram». Саме в Фейсбуці хлопець шукав натхнення, переглядаючи профілі відомих фотографів, спілкуючись у відповідних спільнотах.

Зай Яр Лін швидко зрозумів, що без грамотного навчання не обійтися. Але у нього була можливість тільки вчитися в онлайн-форматі. Він знаходив у Google різноманітні курси фотографії, майстер-класи, проходив їх, використовував на практиці отримані теоретичні знання. Чоловік зазначає, що це дуже допомогло йому в професійному становленні.

«Пам’ятайте, що камера — це тільки інструмент, на зразок пензля художника. Не маючи таланту, навичок, знань в побудові композиції, неможливо створити шедевр», – зазначив він.

Плани на найближче майбутнє

Цього фотографа складно вже називати самоучкою, тому що він сам уже мотивує і навчає багатьох новачків в цій сфері. Сам він каже, що і зараз шукає натхнення в соціальних мережах і у інших професіоналів. У перспективі Зай Яр Лін планує приймати фото-тури інших майстрів в М’янмі, здійснювати далекі експедиції по Монголії, пустелі Гобі. Фотограф продовжує брати участь в міжнародних конкурсах, де займає призові місця.

красивое фото красивое фото красивое фото красивое фото красивое фото красивое фото красивое фото красивое фото красивое фото

Новачкам він радить приєднатися до спільноти National Geographic Your Shot Community. Тут можна ділитися своїми знімками, спілкуватися з іншими професіоналами, прислухатися до їхніх порад, рекомендацій для поступового вдосконалення майстерності.

Історія цього фотохудожника надихає і мотивує. Ніколи не пізно зайнятися улюбленою справою. Потрібно тільки не боятися діяти, вчитися і постійно самовдосконалюватися.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....