Дуа Липа

Співачка Дуа Липа нещодавно змогла отримати свою порцію слави, та її творчість можна назвати унікальним явищем, котрій ще немає ніяких порівнянь. Зараз виконавиці 25 років, вона займається творчістю і пробує свої сили в модельному бізнесі, що загалом цілком очікувано, адже Дуа (до речі, це справжнє ім’я) дуже гарна дівчина.

Кар’єра Дуа Липи

Спочатку юна мешканка Лондона та албанка за походженням мріяла про кар’єру моделі. Але, на жаль, співпраця з модельним агентством виявилася не найуспішнішим досвідом у житті майбутньої співачки. Через недостатньо високий шлях у модельному бізнесі виявився недовгим і дівчина почала шукати інші шляхи реалізації творчого потенціалу. На щастя, для шанувальників зараз можна побачити світлини молодої зірки. Зараз сексуальна співачка є обличчям парфуму Yves Saint Laurent, Libre та взагалі активно співпрацює з багатьма журналами та відомими фотографами.

Стартом для початку співочої кар’єри стало ведення свого каналу на Ютуб. Сексуальна дівчина з 14 років записувала кавери пісень відомих виконавців та так змогла привернути увагу до своєї персони. Широку популярність Дуа Ліпа набула у 2015 році у віці 20 років. З 2015 по 2018 роки її кар’єра розвивалася особливо активно, вона уклала контракт із Warner Music Group, проводила концерти, записала свої найзнаковіші хіти, брала участь у виступах відомих світових виконавців.

Не дивно, що така активна діяльність привела до відмінних результатів, виконавиця була удостоєна безлічі нагород і досягла впливу у сфері мас-медіа.

Особисте життя

На даний момент одна з наймолодших і найвідоміших виконавців у світі полягає у стосунках із братом відомих моделей Джіжді та Белли Хадід – Анваром Хадід. Молода людина навіть знялася в одному з кліпів своєї дівчини.

Звичайно, це не перші стосунки дівчини, але приблизно до 2017 року її особисте життя взагалі залишалося у тайзі. Але з приходом популярності підвищився і інтерес журналістів, у певний період їй приписували стосунки з солістом гурту One Direction Гаррі Стайлсом, солістом гурту Coldplay, Крісом Мартіном та Мартіном Гарріксом, але жодні з цих відносин не отримали ні підтвердження, але й заперечувати їх факт не можна.

Проте пізніше були й підтверджені сексуальною співачкою стосунки. Вона зустрічалася з музикантом Полом Клейном та моделлю Айзеком Керью. Але лише роман із Анваром Хадідом можна назвати тривалою та зрілою любовною історією.