Названо лауреатів премії Гільдії сценаристів США

Американська Гільдія сценаристів назвала лауреатів премії Writers Guild Awards 2018, яка щорічно вручається за кращі сценарії фільмів і серіалів.

Приз за кращий оригінальний сценарій дістався фільму «Геть». Американський фільм жахів режисера і сценариста Джордана Піла розповідає про простого темношкірого хлопця, який вже деякий час зустрічається з симпатичною і веселою дівчиною Роуз. Хлопець отримує запрошення від батьків своєї дівчини погостювати в сімейному маєтку.

Кріс відчуває себе досить комфортно в сім’ї Роуз, єдине що його бентежить – дуже дивна поведінка темношкірих, які живуть в цьому невеликому містечку.

Картина стала найпопулярнішою стрічкою 2017 року за версією Rotten Tomatoes.

Нагороду за кращий адаптований сценарій отримав фільм «Назви мене своїм ім’ям». Драма розповідає про гомосексуальне кохання сімнадцятирічного італійця Еліо і молодого американського вченого Олівера.

Раніше кінокритики Лос-Анджелеса визнали цю стрічку кращою картиною 2017 року.

Сценаристи також відзначили «Розповідь служниці», який переміг в номінаціях «Кращий сценарій драматичного серіалу» і «Новий серіал».

У категорії «Кращий комедійний серіал» перемога дісталася «Віце-президенту». А фаворитом серед анімаційних стрічок став епізод Time’s Arrow з четвертого сезону «Коня БоДжека».

Серед інших лауреатів – серіали «Флінт» та «Велика маленька брехня», шоу Saturday Night Live.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....