Фільм «DZIDZIO Контрабас» зібрав 3 млн. переглядів на YouTube

Вітчизняний фільм «DZIDZIO Контрабас» за півтора місяці наблизився до позначки у 3 млн. переглядів на YouTube. 1 січня відбулася її телевізійна прем’єра, а також картина з’явилася на офіційному каналі групи DZIDZIO в YouTube. І вже за перші дві доби відео набрало більше 600 тис. переглядів.

Українська комедія Олега Борщевського б’є рекорди не лише в Інтернеті. Фільм зібрав боксофіс у розмірі більше 22 млн грн за весь період прокату, що тривав 11 тижнів. Загалом його тоді переглянуло 310 тис. глядачів.

Сюжет фільму розгортається навколо співака Дзідзьо, який хоче стати великим артистом, а Юлік працює в нього шофером та секьюріті. Та одного разу на корпоративі хлопці випадково розбивають машину мажора. У них є три дні, щоб дістати три тисячі доларів на її ремонт. Тоді друзі вирішують зайнятися контрабандою цигарок і запрошують до своєї компанії Лямура, сина священика.

Коли на шляху з’являється гарна дівчина Олена, всім їхнім планам настає кінець. З того моменту американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але герої  готові на все.

Фільм користується широкою популярністю і в Україні, і в світі. Зокрема, права на показ української комедії з Михайлом Хомою у головній ролі продано в Китай. Також вже є домовленість iз прокатниками Італії.

Дивитися «DZIDZIO Контрабас» в хорошій якості:

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....