Названо лауреатів премії Гільдії сценаристів США

Американська Гільдія сценаристів назвала лауреатів премії Writers Guild Awards 2018, яка щорічно вручається за кращі сценарії фільмів і серіалів.

Приз за кращий оригінальний сценарій дістався фільму «Геть». Американський фільм жахів режисера і сценариста Джордана Піла розповідає про простого темношкірого хлопця, який вже деякий час зустрічається з симпатичною і веселою дівчиною Роуз. Хлопець отримує запрошення від батьків своєї дівчини погостювати в сімейному маєтку.

Кріс відчуває себе досить комфортно в сім’ї Роуз, єдине що його бентежить – дуже дивна поведінка темношкірих, які живуть в цьому невеликому містечку.

Картина стала найпопулярнішою стрічкою 2017 року за версією Rotten Tomatoes.

Нагороду за кращий адаптований сценарій отримав фільм «Назви мене своїм ім’ям». Драма розповідає про гомосексуальне кохання сімнадцятирічного італійця Еліо і молодого американського вченого Олівера.

Раніше кінокритики Лос-Анджелеса визнали цю стрічку кращою картиною 2017 року.

Сценаристи також відзначили «Розповідь служниці», який переміг в номінаціях «Кращий сценарій драматичного серіалу» і «Новий серіал».

У категорії «Кращий комедійний серіал» перемога дісталася «Віце-президенту». А фаворитом серед анімаційних стрічок став епізод Time’s Arrow з четвертого сезону «Коня БоДжека».

Серед інших лауреатів – серіали «Флінт» та «Велика маленька брехня», шоу Saturday Night Live.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....