Кіт Герінґтон в трейлері фільму «Життя і смерть Джона Ф. Донована»

Кінокомпанія Mars Films опублікувала перший трейлер майбутньої драми «Життя і смерть Джона Ф. Донована».

Головний герой фільму «Смерть і життя Джона Ф. Донована» – відомий американський актор Джон Донован (Кіт Герінґтон). Він отримав свою популярність завдяки ролям супергероїв – відповідає на лист 11-річного хлопчика, який живе з мамою.

З незрозумілої причини, листування між хлопчиком і актором стає все активніше. Дізнавшись про це, журналісти роблять з нешкідливої ​​листування актора і його фаната в справжній гучний скандал. Це призводить до незворотних наслідків в подальшому житті актора і хлопчика.

Режисером картини виступив Ксав’є Долан, триразовий переможець Каннського кінофестивалю і володар премії Сезар. Картина стане англомовним дебютом режисера.

В одному з інтерв’ю Ксав’є Долан повідав журналістам про те, як важко буває акторам на їх кінематографічному шляху. Як сильно соціум і, зокрема, ЗМІ здатні вплинути на кар’єру і особисте життя людини в наші дні.

Провідну чоловічу роль в картині виконує британський актор Кіт Герінґтон, зірка популярного телесеріалу «Гра престолів», знятого за однойменним романом Джорджа Мартіна.

У картині знялися також Наталі Портман, Сьюзан Сарандон, Джейкоб Трамбле, Белла Торн та інші.

У світовий прокат фільм виходить 13 березня.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....