Джорж Клуні представив новий фільм “Субурбікон”

Джордж Клуні представив на Венеціанському кінофестивалі сатиричну комедію «Субурбікон», в якій головні ролі виконують Метт Деймон і Джуліанна Мур.

Фільм знятий за сценарієм братів Коен, який був написаний у 80-х роках минулого століття. За словами Клуні, незважаючи на те, що сценарію більше 30 років, сьогодні він особливо актуальний.

Це шоста за рахунком режисерська робота Клуні, причому вперше він не знімається в своїй стрічці.

Фільм демонструє зразкову картину життя в «одноповерховій Америці» у вигаданому містечку Субурбікон, та згодом ця ідилія руйнується, коли тут відбувається низка загадкових злочинів.  Стрічка вийшла гостро соціальною, адже у ній підіймається тема расових забобонів: жителі Субурбікона вельми гостро реагують на те, що по сусідству поселяється темношкіра родина.

«В акуратно зрежисованому і блискуче знятому Робертом Елсуітом ( «Ночі в стилі бугі», «Нафта») фільмі використані, ніби на спір, численні і різноманітні способи вбивства: підстроєна автокатастрофа, отруєння снодійним, ніж і пістолет, навіть спалення. Хіба що змія, яку чорношкірий хлопчик подарував осиротілому приятелеві, виявилася не отруйною, а беззубою. Беззубим багато хто назве і сам «Субурбікон» Джорджа Клуні – скромну незалежну комедію, яка навряд чи здатна стати ефективним антидотом проти псевдопатріотичної пропаганди прихильників Трампа», – пише кінокритик Антон Долін.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....