Джеймс Кемерон назвав п’ять своїх улюблених фільмів

У мережі з’явилось відео, де названа п’яірка улюблених фільмів Джеймса Кемерона.

Хоч режисер і не любить складати списки, проте йому вдалось виділити ті фільми, що певною мірою впливали на нього, надихали його.

На першому місці у творця “Аватара” стоїть «Чарівник країни Оз» 1939 року, над яким попрацював свого часу не один режисер.

Одним з улюбленіших кінематографістів Кемерона є Стенлі Кубрик. Тому аж два фільми його авторства потрапили в список, хоча Камерону було складно зупинитися лише на двох: «все, що завгодно, зняте Кубриком».  

Кемерон зупинився на «Докторі Стрейнджлаві, або Як я перестав боятися і полюбив бомбу» 1964 року та «Космічній одіссеї 2001 року» 1968 року.  

Також Кемерон любить фільми Френсіса Форда Копполи і «половину з них» помістив би в цей список. Але обрав він справжню класику – «Хрещеного батька». 

У п’ятірку також увійшов драматичний трилер «Таксист» Мартіна Скорсезе, про який Кемерон висловився просто: «Гаразд, нехай буде «Таксист». Я люблю «Таксиста».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....