Анімація «Суперсімейка 2» розповість про подвиги матері-супергероїні

Опубліковано новий трейлер популярного анімаційного фільму «Суперсімейка 2», в сюжеті якого на цей раз на перше місце вийде мати сімейства супергероїв. Протагоністу доведеться не тільки мужньо боротися з лиходіями, а й намагатися впоратися з побутовими проблемами.

У новій картині головну роль грає Еластика, а Містер Винятковий змушений залишатися вдома і доглядати за дітьми Фіалкою, Шастіком і Джек-Джеком. Виявляється, доглядати за сім’єю і побутом – набагато важче, ніж протистояти суперлиходіям.

Сценаристом і режисером «Суперсімейки 2» виступає автор першої частини мультфільму Бред Берд, який зняв один з кращих диснеївських мультфільмів «Рататуй» (2007), а також фільми «Місія нездійсненна: Протокол Фантом» (2011) з Томом Крузом і «Земля майбутнього» (2015) з Джорджем Клуні.

Спочатку планувалося, що продовження пригод сім’ї з надздібностями вийде у 2019 році, через 15 років після прем’єри першої частини, однак Disney вирішив поміняти її місцями з «Історією іграшок 4» і перенести вихід «Суперсімейки 2» на 14 червня цього року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....