Інфографіка: Найдовші кінофраншизи в історії

Складено інфографіку, яка показує список франшиз у кіно, які найдовше виходили на екрани. Кожен зі згаданих тут кінопроектів набув статусу культового на радість як глядачів, так і самих продюсерів. Адже, як відомо, разом із перетворенням фільму в популярну франшизу – істотно підвищуються його касові збори.

Найтривалішою кінофраншизою є «Годзилла». Перший фільм про гігантського монстра-мутанта вийшов у 1954 році, а останній – у 2017-му. Франшиза тим самим відсвяткувала своє 63-річчя. За ці роки було знято 32 фільми.

Іноді продовження франшизи виходить через багато років. Наприклад, фільм «Індіана Джонс», у якому знімався Харрісон Форд, уперше вийшов у 1981 році («Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега»), такі стрічки – в 1984 ( «Індіана Джонс і храм долі»), в 1989 («Індіана Джонс і останній хрестовий похід»).

Потім була перерва на 19 років, наступна історія про героя з’явилася тільки в 2008 році («Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа»). На цьому продюсери вирішили не ставити крапку, і в 2020 році вийде п’ятий фільм про археолога Індіану Джонса. Його зіграє Харрісон Форд, якому зараз 75 років. Режисером буде Стівен Спілберг.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....