Найкращі фільми про супергероїв у 2023

2022 став знаменним для Warner Bros зі створення широкоекранних фільмів DC. Він привів до нового керівництва DC Studios в особі Джеймса Ганна та Пітера Сафрана.

Цей новий режим на вершині всесвіту DC викликав інтерес до франшизи, та

Найпопулярніші фільми DC

Метрика – це величина, кратна попиту на середній фільм за той самий період. Ось список 10 найпопулярніших фільмів DC 2022 року з урахуванням цього параметра.

10. Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості

Під номером 10 знаходиться “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості”. Бетмен у виконанні Бена Аффлека протистоїть Супермену у виконанні Генрі Кавіла. Незважаючи на те, що йому майже сім років, блокбастер 2016 все ще був у центрі уваги глядачів. Попит на нього у 10,30 разів перевищив середній показник Parrot Analytics.

9. Хижі птахи

Ще однією спадщиною, яка потрапила до цього списку, став фільм «Хижі птахи» 2020 року. Сольна історія Харлі Квін стала дуже популярна. А такі гучні імена, як Марго Роббі, які обговорювали майбутнє у новому всесвіті DC Джеймса Ганна та Пітера Сафрана, звичайно, мали увійти до десятки найкращих.

8. Людина зі сталі

«Людина зі сталі» змогла втримати інтерес глядачів до фільму понад 10 років після того, як він вийшов у кінотеатрах. Стартовий фільм кіновселеного DC, ймовірно, викликав підвищений інтерес у 2022 році через ситуацію з поверненням Генрі Кавілла.

7. Шазам!

«Шаза!» знаходиться в цьому списку, тому що дуже скоро вийде продовження. Додайте до цього той факт, що персонаж Shazam тісно пов’язаний із єдиним зірковим фільмом DCEU 2022 року «Чорний Адам», і стає зрозумілим, чому надпотужна комедія з’явилася у цьому списку.

6. Аквамен

Ще один фільм DC, сиквел якого на горизонті – «Аквамен» 2018 року. Такий високий рівень попиту, ймовірно, пов’язаний із виходом «Аквамена та Загубленого королівства» наприкінці цього року, а також з тим, що Джейсон Момоа став одним із найгучніших імен у Голлівуді.

5. Джокер

Тодд Філліпс зняв засновану на Готемі драму, а наступного року матиме продовження — «Джокер: Фолі на двох». Крім того, будучи настільки ж знаменитим, як Джокер, із зіркою Хоакіном Феніксом, який отримав славу Оскара на церемонії в 2020 році, цей фільм унікальний серед своїх побратимів з DC, оскільки він викликає інтерес як у фанатів, так і у глядачів.

4. Чорний Адам

Як єдиний театральний реліз DCEU 2022 року, можна було б очікувати, що «Чорний Адам» з’явиться у цьому списку; проте цікаво те, як його обіграли три інші фільми (два з яких навіть не вийшли минулого року). Ймовірно, це пов’язано з тим, що «Чорний Адам» не обов’язково є загальним на даний момент, незважаючи на всі зусилля зірки Дуейна «Скелі» Джонсона.

3. Загін самогубців

«Загін самогубців», який посів третє місце серед найзатребуваніших фільмів DC 2022 року, ймовірно, багато в чому пов’язаний із його режисером. Будучи співгенеральним директором DC Studios Джеймсом Ганном, який дебютував у DC, фільм, ймовірно, викликав великий інтерес у глядачів, які хотіли побачити, хто буде новим керівником DC. Допомагає також і те, що у фільму, який отримав визнання критиків, минулого року був не менш улюблений спін-офф на телебаченні у фільмі «Миротворець» з Джоном Сеном у головній ролі.

2. Чудо-жінка 1984

Незважаючи на отримання похмурих відгуків ще в грудні 2020 року, здається, що «Диво-жінка 1984» залишилася в умах багатьох, посівши друге місце у даних Parrot. Цей підвищений інтерес, ймовірно, пов’язаний із розмовами про майбутнє зірки Галь Гадот із франшизою та скасуванням «Диво-жінки 3».

1. Бетмен

На вершині списку “Бетмен” Метта Рівза. Цей новий погляд на світ хрестоносця у плащі привертав увагу публіки більшу частину минулого року, а епопея DC стала одним із найбільших фільмів 2022 року. Після випуску «Бетмену» вдалося залишитися на вустах з оголошенням про декілька додаткових проектів, викликавши інтерес у 61,55 разів більше, ніж у середньому за Parrot Analytics.

Названо топ-50 супергероїв в історії кіно

+