2021 — рік білого залізного бика: прикмети і символи

Як знайти спільну мову з покровителем 2021 року? У світі фінансів бики асоціюються з процвітанням. Вважається, що акції та індекси злітають у гору так само, як бик підіймає на роги свого противника. Саме тому на Волл-стріт встановили бронзовий монумент атакуючого бика.

До чого прихильний білий залізний бик:

  • Рішучі вчинки. Коли бик бачить ціль, то стрімголов зривається в її напрямку. Не варто витрачати час на вагання, коли мета опинилася перед очима.
  • Бик – не одинак. Успіху в 2021-му доб’ються ті, хто добре працюватиме в команді.
  • Гордість. У битві з противником бик страшно лютує. Однак він – не хижак. І відстояти власне достоїнство для нього важливіше, ніж добити ворога.
  • Витривалість. Це буде рік не коротких дистанцій, а виснажливих марафонів. Будуючи плани, спробуйте зазирнути надовго вперед.
  • Характер у тварини непередбачуваний: спокій і виваженість може різко змінитися на агресивний напад. Тож рік може приготувати найнесподіваніші повороти подій.

Нагадаємо, що в свої права покровитель року вступив 12 лютого, коли відзначали новий рік у Китаї.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....