Душа
Душа

Студії Disney і Pixar опублікували трейлер нового мультиплікаційного фільму «Душа». Режисером стрічки виступив Піт Доктер, автор «Головоломки», «Вгору» і «Корпорації монстрів». Роботу над цією картиною він почав ще в 2016 році.

Картина розповідає про шкільного вчителя музики і любителя джазу Джо Гарднера, який після довгих років сумнівів вирішується пройти прослуховування в клубі. Йому вдається отримати роботу, але він падає в каналізаційний люк і переноситься в світ душ, де знайомиться з однією з них по імені 22. Вона не зацікавлена ​​в людях і їх бажаннях, тож головний герой береться переконати її і допомогти знайти своє місце в світі.

«У кожного є душа. Джо Гарднер збирається знайти свою», – йдеться в описі до ролика.

Ролі у фільмі озвучили Джеймі Фокс, Тіна Фей і Амір-Халіб Томпсон, відомий як Questlove з реп-групи The Roots.

Режисер Доктер описав «Душу» як «дослідження того, де ви повинні зосередитися? Які речі, в решті решт, дійсно стануть важливими речами, на які ви озираєтеся і йдете? Провівши велику частину свого обмеженого часу на Землі, хвилюючись або зосередившись на цьому?»

Прем’єра мультфільму запланована на 18 червня.

Нагадаємо, фільм Pixar «Історія іграшок 4» в цьому році отримав «Оскар» в категорії «Кращий анімаційний повнометражний фільм».

Як повідомлялося раніше, з’явився трейлер пригодницького фентезі «Таємничий сад», яке вийде на наші екрани 7 травня.