Перегляд будь-якого відеоконтенту англійською є одним з найефективніших способів його швидко освоїти. І саме серіали для вивчення англійської підходять якнайкраще. Цей формат дозволяє розбити велику історію на окремі уроки, нова інформація освоюється поступово.

Друзі

Якщо вашою метою є освоєння розмовної американської англійської мови, обов’язково варто вибрати цей серіал. Тут багато простих для сприйняття діалогів, які звичайні люди найчастіше ведуть один з одним у житті. Головні герої – шестеро молодих людей (три дівчини та три хлопці), вони живуть у Нью-Йорку, розважаються, будують кар’єру, закохуються. Дуже важливо, що вони дуже різні за характерами, отже, і манерою спілкування. Мовою оригіналу спостерігати за їхнім життям ще цікавіше.

Серіали для вивчення англійської
ТОП-Серіали для вивчення англійської включає стрічку Друзі

Шерлок

А цей серіал підійде тим, хто вивчає британський варіант англійської мови. Щоправда, варто бути готовим до того, як говорить головний герой. Але це випробування, безперечно, буде корисним у процесі вивчення мови. До речі, решта персонажів розмовляє з нормальною швидкістю, їх мову зрозуміти набагато простіше.

Серіали для вивчення англійської

Відчайдушні домогосподарки

Це класика жіночих серіалів, цікаві діалоги – іноді саркастичні, інколи ж просто милі, сподобаються глядачам незалежно від статі. Серіал розповідає про життя чотирьох подруг та ідеально підходить для вивчення розмовної версії англійської мови. Жодних складних конструкцій тут немає, все дуже просто, зрозуміло і дуже цікаво.

Серіали для вивчення англійської

Екстр@

Головна особливість цього серіалу полягає в тому, що він справді був створений для вивчення мови у такій простій та зрозумілій кожному формі. Всі персонажі ситкому говорять чітко і зрозуміло, вам не доведеться довго думати над тим, що ж мав на увазі той чи інший персонаж, а якщо складності таки виникнуть, то завжди можна скористатися субтитрами. Серії короткі, але цікаві, сповнені життєвих ситуацій, тому серіал проходить буквально на одному диханні.

Залишитися живим

Для багатьох людей він став першим серіалом у новому форматі, коли є чіткий поділ сезонів і в цілому сюжет не такий тривіальний, як у популярних раніше мильних операх. І сам собою статус легендарного серіалу є приводом побачити Lost на мові оригіналу. З погляду вивчення мови цікаво те, що герої говорять англійською з різними акцентами, можливо, їхня мова буде не завжди зрозуміла, але звучить вона дуже цікаво.

Аббатство Даунтон

Це серіал із класичним сюжетом, у центрі якого знатна британська сім’я і всі проблеми, які випливають із такими головними героями. Незважаючи на те, що британська англійська тут повністю відповідає сюжету і багато фраз звучать досить пафосно, мова героїв чудово сприймається.

Щоденники вампіра

Романтичний серіал, де в центрі історії кохання між вампіром і смертною дівчиною, принаймні так все здається на перший погляд. Надалі героїв чекає безліч цікавих поворотів сюжету і взагалі пригод. Незважаючи на деяку наївність історії, глядачам є на що подивитися. Діалоги прості та зрозумілі, мова героїв теж сприймається цілком нормально.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ніколь Кідман: Кращі фільми видатної актриси

Єлизавета II: фільми про королеву Великобританії