Новий телевізійний сезон має бути дуже насиченим прем’єрами. Серіаломанів у новому році очікують продовження тих історій, що вже встигли стати улюбленими, а також абсолютно нові сюжети, які не залишать байдужими.

«Американська історія злочинів: вбивство Джанні Версаче»

Уся фешн-спільнота та просто люди, що цікавляться світом моди давно чекали чогось схожого. І ось, 17 січня відбудеться прем’єра третього сезону «Американської історії злочинів», який присвячений вбивству Джанні Версаче.

Окрім того, що цей сезон є найочікуванішим, його творець Райан Мерфі говорить, що він був найскладнішим  для команди. Тематика фешн-індустрії вимагає певних знань та розуміння процесу.

Окрім сюжету новий сезон цікавий і підбором акторів. Сестру Джанні, Донателлу Версаче зіграє Пенелопа Круз. В образі самого дизайнера виступить Едгар Рамірес, а роль коханця Версачі виконає Рікі Мартін.

«Аліеніст»

Команда, що працювала над вісьмома епізодами серіалу справді вражає, адже режисер Якоб Вербрюгген встиг зарекомендувати себе чудовим серіалом «Картковий будинок», а сценарист Кері Фукунга писав скрипт для «Справжнього детективу». За таких умов серіал однозначно повинен бути дуже атмосферним.

Події серіалу переносять нас у Нью-Йорк ХІХ століття. Люди прокинулися вранці й дізналися з газет про низку жахливих і жорстоких вбивств. У міських нетрях від рук невідомого душогуба вмирають діти.

За справу береться ще юний комісар поліції Тео Рузвельт, який відрізняється непересічним інтелектом. З ним в одній команді працює Ласло Крайцлер, висновки якого ґрунтуються на психології та аліеністиці. Так він намагається зрозуміти розумові патології вбивці.

«Мозаїка»

Нова робота Стівена Содерберга розповідає про вбивство відомої данської письменниці Олівії Лейк. Про те, що ми маємо справу з головоломкою можна зрозуміти не лише з сюжету, а й з подачі самого серіалу.

Режисер спільно з HBO придумали прийом за допомогою якого глядач зможе обирати, з чиєї точки зору стежити за сюжетом. Обрати один з 14-ти передбачених варіантів розвитку подій можна у спеціальному додатку.

І хоч такий прийом далеко не новий, на даному етапі сучасні технології дозволяють втілити його дуже якісно та з максимальною залученістю глядачів.

«Cвіт Дикого Заходу»

У 2018-му році на екрани повертається один з найбільш обговорюваних серіалів минулого року – «Світ Дикого Заходу». Торік фантастична і жорстока історія про парк атракціонів, який населений андроїдами завершилась тим, що Долорес вбиває творця парку.

Глядача мучить інтрига: що ж буде далі? Так ось, у другому сезоні, попри те, що акцент зміститься на побут і деталі життя «господарів» парку, без містики не обійтись. Творці серіалу запевняють, що глядач все більше зануриться у внутрішнє життя моторошного парку.

«Розповідь служниці»

Другий сезон найуспішнішого, за визнанням «Еммі», серіалу 2017 року – «Розповідь служниці», вийде вже навесні 2018-ого. Наразі про новий сезон відомо лише те, що він складатиметься з 13-ти епізодів, а головною героїнею залишиться Фредова.

Другий сезон обіцяє бути дуже похмурим і драматичним. Судячи з коментарями авторів серіалу, продовження історії дозволить зрозуміти, що відбувається, коли гноблені стають бунтівниками.

Також Брюс Міллер підтвердив, що в новому сезоні з’явиться дуже яскравий і харизматичний персонаж – лиходійка тітка Лідія.

«Маніяк»

Хоч назва і натякає нам на те, що серіал буде трилером, спокушатись на таку просту версію не варто. Перед нами ситком однойменної норвезької комедії, яка розповідає про замкнутого у психлікарні хлопця. Там він живе в світі своїх щасливих фантазій.

Варто зазначити, що акторський склад комедії просто відмінний. Хлопця-фантазера зіграє Джонна Хіл, а ось в образі кого перед нами постане Емма Стоун досі незрозуміло. Знаємо лише одне, платинова перука і джинси в стилі 90-х їй однозначно личать.

«Велика маленька брехня»

Детектив «Велика маленька брехня» від початку планувався як лімітований, проте вісім статуеток «Еммі», популярність серед глядачів, а також зацікавленість в проекті Ніколь Кідман і Різ Уізерспун, виконавиць головних ролей, змусила творців передумати. Отже, сценарист серіалу Девід Е. Келлі анонсував другий сезон!

«Діетленд»

Новий серіал підіймає такі актуальні питання як дієти, фемінізм і необ’єктивність глянцевих медіа. Сюжет розгортається навколо жінки на ім’я Плам Кеттла. Вона мріє схуднути, адже жити з вагою 140 кг зовсім непросто,  і готова на операцію зі зменшення шлунку. Але раптово стає центром конфлікту двох феміністичних організацій.

Ще однією жертвою цього конфлікту стає видавець глянцевого журналу Кітті. ЇЇ кар’єра починає різко котитися під укіс після висунутих феміністками звинувачень.