5 улюблених книг Білла Гейтса, які варто прочитати

У кожної відомої людини іноді запитують, які її улюблені книги і чим вона надихається. Таке питання поставили і легендарному засновнику Microsoft – Біллу Гейтсу. Він назвав п’ять своїх улюблених творів – можливо, і ви захочете їх прочитати.

Роберт Хайнлайн – “Чужак у країні чужий”

Прибулець з іншої планети прибуває на Землю – і тут його пригоди лише починаються. Гейтс прочитав цей роман ще в дитинстві – і досі його любить. Він вважає, що історія інопланетянина, який відкриває для землян нову релігію, змушує задуматися про те, які ми маємо можливості і як ми можемо їх розкрити.

Книга Боно з U2 “Surrender: 40 пісень, одна історія”

Мільйонер стверджує, що ця книга – найпізніша, яку він прочитав. І в цьому немає нічого дивного – вона й вийшла нещодавно. Навіть якщо ви не є прихильниками цієї групи і не чули жодного її треку, у будь-якому випадку цікаво буде дізнатися, як влаштовано життя знаменитих музикантів. Тут розкриваються історії створення найбільш знаменитих пісень і загалом докладно розповідається про те, як це – бути всесвітньо відомим рок-гуртом.

“Сон Менделєєва”

Цей твір Пола Стратерна розповідає про те, якими незвичайними шляхами часом відбуваються наукові відкриття. Усі хіміки користуються зараз таблицею Менделєєва, її вивчають у школах – а своєму творцю вона просто наснилася. А які ще незвичні історії відкриттів існують? Стратерн вивчив це питання всебічно, торкнувшись навіть Стародавню Грецію. Чи можна побачити уві сні складну систему елементів, як прості випадковості допомагали розвивати науку і чому люди завжди цікавилися незвіданим?

“Внутрішня гра в теніс”

Ви колись захоплювалися грою у теніс? Чи будь-якими спортивними дисциплінами взагалі? Тоді ця книга точно для вас, але й ті, хто не має відношення до спорту – як той же Білл Гейтс – змогли і зможуть гідно оцінити її. Фізична підготовка, безсумнівно, дуже важлива успіху – але її недостатньо. Слід ще певним чином налаштуватися. Ваш душевний стан має таке ж велике значення, щоб досягти успіху і уникнути помилок – не тільки в грі, в будь-якій справі.

“Команда суперників: біографія Лінкольна”

Авраам Лінкольн був одним із найвідоміших президентів США. На період його правління довелося безліч труднощів та викликів, але це не означає, що він був поганим правителем: навпаки, він зміг провести країну через усі ці випробування. Зараз у США знову непростий період – і знову вирішуватиме безліч важливих питань, що стосуються справедливості в суспільстві та розбіжностей між представниками різних ідеологій. Твір актуальний як ніколи – і Гейтс його однозначно рекомендує.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...