10 вишуканих фільмів про красиве життя

Підбірка з 10-ти вишуканих фільмів про красиве життя для тих, хто цінує не тільки хвацько закручений сюжет, а й естетику.

Велика краса (2013)

Багато, кому вдалося подивитися фільм «Велика краса», відзначають, що в більшості аспектів він являє собою своєрідний ремейк «Солодкого життя» Фелліні. Подібно до того, як це зробив свого часу великий майстер, Паоло Соррентіно розповідає про буржуазності італійської столиці, висміюючи її потворність і кітч, що не дають виходу справжньої культури.

У своїй картині режисер ліпить щось на кшталт фрески, розбитою на безліч картин і персонажів, що уособлюють прогнилий декаданс сучасного Риму. Фільм починається з гучною і досить затягнутою вечірки на терасі шикарного будинку, де живе головний герой, успішний журналіст Джеп Гамбарделла. У центрі гучної і безглуздої тусівки, щедро приправленої ультрасучасними бітами, він спостерігає розкладання і занепад тієї самої буржуазії, що представляє собою збіговисько порожніх людей, мало не фріків, які намагаються довести світові свою непомірну значимість.

Святий Лоран. Страстi великого кутюр’є (2014)

Дії фільму відбуваються в кінці 60-х років двадцятого століття і розповідають про молодого кутюр’є Ів Сен-Лорану, який вже знаходився на самій вершині слави. Епоха постійних вечірок, повних вільного кохання і наркотичних експериментів, довга робота в модному будинку Діор і непосильна праця на шляху до слави вже позаду.

Тепер відомий кутюр’є очолює власний модний будинок, в якому він творить цілими днями і ночами, створюючи свої знамениті шедеври. Його одяг носять не тільки у Франції, він одягає весь світ, а на його показах, в яких беруть участь тільки найзнаменитіші моделі, збирається сила-силенна людей. Однак сам модельєр, в цей період часу, переживає певний душевний криза.

Великий Гетсбі (2013)

Про таємничого містера Гетсбі всі чули, але його ніхто не бачив. Йому поклонялися, а вдень за столиками в ресторанах немов би випадково згадували про знайомство з ним.

І в саму гущу усього цього життя потрапляє молодий, недосвідчений і наївний Нік Каррауей. Випускник Єльського університету оселяється у невеликому будинку на Лонг-Айленді, поряд з розкішною віллою Джея Гетсбі.

Готель Гранд Будапешт (2014)

Дії кримінальній комедії Уеса Андерсона розгортаються в першій половині XX століття, десь на рубежі між Першою і Другою світовою війною. Молодий хлопець на ім’я Мустафа влаштовується працювати в один з найвідоміших готелів старенької Європи під назвою «Гранд Будапешт». Він несказанно цьому радий, адже вже давно мріяв про таку престижну, і дуже почесну роботу.

Його вчителем і наставником стає легендарний консьєрж Густав, як раз, через якого багато і відвідують цей готель. Влаштовуючись на роботу в «Гранд Будапешт», Мустафа навіть припустити собі не міг, скільки всього він має тут пережити.

Примарна нитка (2017)

Головний герой фільму, кутюр’є і модельєр з непростим характером, відправляється на запрошення в Лондон і починає працювати над створенням одягу для членів королівської сім’ї, представників аристократії і столичного бомонду.

Однак модельєрові не вдається повністю віддатись творчому процесу, адже з оточенням в індустрії моди 50-х і, перш за все, її представниками, теж необхідно певним чином взаємодіяти. Незабаром після знайомства з новою музою – Альмою – популярний кутюр’є починає помічати, як руйнується його життя.

Любовний настрій (2000)

Су і Чоу одночасно поселяються в двох сусідніх кімнатах прибуткового будинку. Вони сімейні люди, але їх подружжя постійно затримуються на роботі. Хлопець і дівчина часто нудьгують на самоті, але незабаром між ними починається дружба. Вони багато спілкуються, і діляться думками з приводу вірності їх подружжя.

Згодом Су і Чоу зближуються, і їхня дружба переростає в роман. Вони запевняють себе, що у них буде все не так, як у їхніх чоловіків. Час все покаже, і розставить всі крапки над і.

Самотній чоловік (2009)

Дії відбуваються в Лос-Анджелесі 1962 року. Джоржу Фальконер, викладачеві англійської в коледжі, все важче справлятися з життям. Його коханець Джим загинув в автокатастрофі. Чоловік вирішує привести всі свої справи в порядок, перш ніж зведе рахунки з життям сьогодні ввечері. У процесі підготовки професор згадує про час з Джимом.

Свій останній день чоловік проводить з різними людьми. Іспанська іммігрант Карлос, Чарлі, його найкраща подруга з Англії. А також Кенні Поттер, який, здається, цікавиться своїм професором не тільки в межах уроків англійської.

Молодість (2015)

Фред, прославлений композитор і диригент, всупереч проханням Її Величності, відмовляється виступити на дні народження принца Філіпа, і на це у нього є вагома причина. Мік, оскароносний режисер, працює над новим сценарієм «фільму-одкровення», але справа не надто спирається. Фред і Мік вже півстоліття дружать, жартують один над одним, дивуються красі і несправедливості цього світу.

Закінчений мізантроп і життєрадісний романтик – вони обидва постаріли, і самі не помітили, як це сталося. Настав час підбити підсумки, зробити висновки, замислитися над сенсом життя. Це літо старовинні друзі проводять на альпійському курорті, де любовні переживання вже дорослих дітей, випадково підглянуті драми і одкровення далекого минулого визначать їхню подальшу долю.

Невгамовні (2011)

Хлопець на ім’я Енок важко переживає смерть батьків, відіграє в морський бій з привидом японського пілота-камікадзе і регулярно відвідує похорони незнайомих.

На одному з прощань він зустрічає наполегливу дівчину Аннабель, яка спочатку бреше, що працює волонтером в госпіталі для дітей, хворих на рак, але незабаром зізнається, що насправді вмирає від раку сама. Чернець вирішує допомогти улюбленої підготуватися до неминучого.

Леопард (1962)

Знайдена випадково в ящику столу померлого літературознавця ді Лампедузи, рукопис прославилася на всю країну, опинившись у потрібний час у належному місці. Літопис древнього аристократичного роду, що бере свій початок від Візантійського імператора Тіберія, і згасаючого на тлі героїчної боротьби гарібальдійців, є яскравою ілюстрацією історії Італії.

Князь Саліна – глава роду Леопард і його племінник Танкреді по-різному ставляться до матеріальних цінностей і тим, що відбувається навколо подій, вони символізують різні епохи. Непотрібність в новому світі головного героя – основна трагедія фільму, немає в світі такої країни, де на зламі часів не було б подібних людей.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...