ЗСЖ: мотиваційні фільми про здоровий спосіб життя

Періодично ми замислюємося над зміною свого життя на краще. Ми купуємо абонементи в зал, забиваємо холодильник лише здоровою їжею і починаємо ходити з роботи пішки. Але мотивації вистачає лише на тиждень – два. Тоді на допомогу можуть прийти мотиваційні фільми про здоровий спосіб життя. Вони не лише надихнуть вас на нові звершення, а й допоможуть глибше зрозуміти шкоду деяких продуктів та дій.

Біжи, товстун, біжи (2007)

Денніс зустрів кохання всього свого життя – Ліббі. Але в найвідповідальніший момент хлопець злякався і втік. Залишивши вагітну наречену біля вівтаря. 

Минуло шість років. Тепер Ліббі живе новим життям з іншим успішним мужчиною. А Денніс, лінивий охоронник магазину жіночої білизни, хоче довести їй, що здатен на більше.

І він це доведе, вперше беручи участь у Лондонському благодійному марафоні.

Мирний воїн (2006)

У Дена Мілмана є все: нагороди, друзі, швидкі мотоцикли, дівчата і відчайдушні вечірки. Він талановитий гімнаст коледжу, який мріє про виступ на Олімпійських іграх. 

Але одного дня його ідеальне життя повністю зміниться. Ден знайомиться з загадковим незнайомцем на ім’я Сократ. Серйозна трамва, зустріч з Сократом і симпатична Джой змусять Дена змінитись. 

Подвійна порція (2004)

Головний герой стрічки ставить над собою експеримент. 30 днів чоловік буде харчуватись виключно в McDonald’s. Протягом цього місяця герой постійно проходить медичні обстеження, де старанно відзначаються всі зміни, що відбуваються в його організмі.

До дослідження залучені лікарі, експерти та прості люди. Головне питання, що піднімається у фільмі, хто винен в глобальній епідемії ожиріння Америки? Корпорації, що займаються швидким харчуванням чи люди, які так і не навчилися думати над тим, що вони їдять?

Товстуни (2009)

Іспанська комедія розповість про людські недоліки, бажання, невпевненість, страх і проблеми. В центрі історії – група підтримки людей з надлишковою вагою.  

Декілька людей з надлишковою вагою зустрічаються, щоб підтримувати один одного. Вони не обговорюють дієти, а намагаються відповісти на запитання «чому я такий?». В групі підтримки вирують неабиякі пристрасті та виходять на поверхню підсвідомі страхи та бажання учасників. 

Хочу змінюватися (2012)

Документальна стрічка «Хочу змінюватися» розкриває шокуючі таємниці дієт, втрати ваги і харчової промисловості. Ви дізнаєтеся про оманливі стратегії, спрямовані на збільшення тяги до їжі. 

А також зрозумієте що купувати в супермаркетах, які секрети ховають в собі знежирені продукти і як подолати харчову залежність. 

Цукор (2014)

Захоплюючий фільм розповість нам всю правду про цукор і його вплив на наше здоров’я. «Цукор» – реальна історія про одне дослідження, яке провів австралійський актор і режисер Дамон Гамо.

Експеримент полягав в тому, що після повної відмови від цукру в чистому вигляді, що тривав близько трьох років, протягом наступних двох місяців Дамон повинен був харчуватися тільки продуктами з відміткою «healthy», в яких вказується в основному низький вміст жирів, але замовчується про прихований зміст великої норми цукру.

Шість тижнів на траві (2010)

Три всеїдних істоти з різних країн намагаються бути вегетеріанцями впродовж шести тижнів. За цей час вони дізнаються, що вегетеріанство – не культ. Розуміють, що такий спосіб життя має свої переваги.

І відкривають для себе жахливі умови життя тварин на виробничих фермах та шкоду, яку завдає тваринництво навколишньому середовищу.

Товстий, хворий і майже мертвий (2010)

«Товстий, хворий і майже мертвий» – після цього вердикту лікарів 40-лeтній aвстрaлійский бізнесмен Джo Крос, що важив 150 кг, викинув купу тaблетoк, які приймав вісім років. Чоловік купив сoковитискач, сів у машину і поїхав світ за очі дорогами США.

Його мета – 60 днів пити тільки свіжовичавлені соки з фруктів, овочів, зелені і подивитися, чи зможе це повернути йому здоров’я і стрункість. Всю подорож знімав на камеру оператор, якого Джо запросив з собою, щоб важче було кинути затію.

Корпорація «Їжа» (2008)

Американський документальний фільм досліджує виробництво різних продуктів в США. Стрічка розповідає, що майже всі продукти в магазинах Америки продаються споживачам за надмірно завищеними цінами. Але вони при цьому екологічно небезпечні та шкідливі для здоров’я людини.

Фільм викликав сильну негативну реакцію з боку корпорацій, зайнятих у виробництві продуктів харчування.

Велосипеди проти машин (2015)

В основі цієї документальної стрічки лежить історія про глобальну кризу, про який не слід більше замовчувати. Вся наша планета буквально напхана автомобілями, брудом і шумом міського трафіку. Ресурси Землі виснажуються з катастрофічною швидкістю.

Найпростіше рішення для зміни екологічної ситуації – пересісти з машини на велосипед. Але корпораціям, які займаються виробництвом автомобілів, це принесе колосальні збитки. Тому вони регулярно вкладають мільярди в рекламу, яка нібито виправдовує убивчу дію автомобільної індустрії на клімат і екологію.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кращі фільми про бокс: Кіно, яке допоможе перемогти

Серед усіх видів спорту саме про бокс знято найбільше хітів.  Боксерські стрічки отримували цілу низку «Оскарів» та інших престижних нагород, ставали культовими і досягали вершин...

Крута музика в машину 2023-2024: улюблені хіти та сучасні треки

Музика і дорога – два елементи, здатні перетворити звичайну поїздку на захоплюючу пригоду. У світі автомобільних подорожей музика стає невід'ємним супутником, створюючи унікальний саундтрековий супровід...

10 п’яних комедій для хорошого настрою

На будь-якій вечірці не обходиться без гарного алкоголю. Він вносить у спілкування необхідну дозу гарного настрою і стирає тісні межі дозволеного в повсякденному житті. Іноді подібні...

Найкращі фільми про баскетбол

Баскетбол вже давно перестав бути тільки спортивною грою. Ця гра мотивує ставати не тільки вищими і сильнішими, але й підштовхує повністю змінити своє життя, знайти...