Найшвидші автомобілі світу

Світові виробники автомобільної індустрії не припиняють своїх змагань, щороку випускають швидкісні автомобілі. Які машини увійшли до списку «Найшвидші автомобілі світу» у 2022 році? Про це й йтиметься у статті. До списку увійшли лише серійні авто.

Tesla Model X Plaid

Відкриває рейтинг швидкісних автомобілів ліфтбек п’ятимісний на електричному приводі, який оснащений трьома електромоторами з приблизною потужністю 1000 к.с. Максимальна швидкість такої моделі сягає 320 кілометрів на годину.

Tesla Model X Plaid

Бугатті Chiron

Найменування найшвидшої машини легкової бази 2022 р. носить французький гіперкар Бугатті Chiron Super Sport 300+. Рекорд його швидкості на треку становив 490, 484 кілометри на годину. Покупці такої моделі мають право безкоштовно відвідувати полігон, де було встановлено рекорд.

Тим не менш, змінити показники рекорду більше не вдасться, оскільки виробник встановив електронні обмеження до 440 км/год. Бугатті Широн укомплектований двигуном 8 л та чотирма турбокомпресорами.

Бугатти Chiron

Koenigsegg Jesko Absolut

Шведський гіперкар є найшвидшою розробкою даного виробника. Перероблена аеродинаміка цілком сприяє встановленню нових рекордних швидкостей. Немає сумнівів у тому, що дана модель без проблем обжене конкурента Бугатті, оскільки має 1622 кінські сили. Максимальна швидкість розгону досягає 472 кілометри на годину. Транспорт облаштований п’ятилітровим турбованим двигуном.

Koenigsegg Jesko Absolut

SSC Tuatara

Скандально популярним суперкаром є автомобіль легкової бази серійного виробництва американського виробника SSC. Наклад цієї моделі складає всього 100 екземплярів. Туатара продемонструвала вражаючі показники на злітній смузі та показала високі результати швидкості: при першому заїзді – 455,3 кілометри на годину, при другому – 460,43 кілометри на годину. У просторі під капотом транспорту розташований 5,9-літровий двигун, який обладнаний двома турбінами.

SSC Tuatara

Хенессі Venom F5

Провідний розробник Америки Hennessey випустив унікальний гіперкар, який оснащений універсальним шестилітровим двигуном з подвійним турбонаддувом. Ця модель претендує на титул найшвидшої у світі. Компанія планує випустити обмежену кількість у вигляді 24 екземплярів. Максимальна швидкість даної моделі досягає 450 км/год.

Хенесси Venom F5

Koenigsegg Agera One of 1

Шведська фірма не зупиняється на досягнутих результатах, випускає вдосконалену варіацію Агера, яка стала рекордсменом швидкості та посіла п’яте місце у лідерстві. Мегакар доповнений п’ятилітровим двигуном та двома турбокомпресорами, які працюють на біоетанолі, звичайному та гоночному паливі. Силова установка сягає 1360 конячок. Максимальна швидкість – 447 км/год.

Koenigsegg Agera One of 1

Koenigsegg Agera RS

Є легендарною моделлю, яка змогла побити швидкісні рекорди серед серійного транспорту Хенессі. Автомобіль має 1360 кінських сил, а максимальна швидкість фіксується в межах 447 км/год. По всьому світу існує лише 25 екземплярів п’ятилітрового автомобіля з двома турбокомпресорами.

Koenigsegg Agera RS

Хенессі Venom GT

Автомобіль виділяється як високими швидкісними показниками, так і привабливим зовнішнім виглядом. Максимальна швидкість розгону становить до 300 км годину всього за 13,63 секунди. Проте 2014 року авто досягло швидкості 435 км на годину. Цей показник був зафіксований у книзі рекордів Гіннеса.

Хенесси Venom GT

Czinzer 21 C

Новачок на ринку машинної індустрії в Америці представив світові установку гіперкара гібрида, який оснащений 2,88-літровим бензиновим двигуном, семиступінчастою роботизованою коробкою з двома зчепленнями. Максимальна швидкість такого екземпляра досягає 380 кілометрів на годину при 1250 кінських силах.

Czinzer 21 C

Bugatti Veyron 16.4 Super Sport

Ця модель довго носила титул найшвидшої машини спортивного призначення у світі. 2010 р. увінчався для французьких виробників успіхом, тому що їх розробка досягла швидкісного рекорду 431,072 кілометра на годину. Такий залізний транспорт доповнений бензиновим двигуном з 16-ма циліндрами, турбонагнітачем, який працює із семиступінчастою роботизованою коробкою. Сьогодні серійні варіації доповнені обмежувачем швидкості 415 кілометрів на годину.

Bugatti Veyron 16.4 Super Sport

Koenigsegg Agera XS

Модифікований представник віденської марки є завершальним у рейтингу найшвидших авто. Модель максимально адаптована для сучасного ринку, облаштована п’ятилітровим двигуном, відрізняється яскравим універсальним кольором корпусу. Це перший представник Koenigsegg у Штатах, який отримав офіційний дозвіл пересуватися дорогами загального призначення. База Agera демонструє максимальну швидкість 430 кілометрів на годину.

Koenigsegg Agera XS

Якщо ви ставитеся до любителів автомобілів, то дана інформація напевно вас зацікавила. Після її вивчення, швидше за все, виникло бажання стати власником одного з розглянутих нами транспортних засобів.

+